Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Pochwa Nara Double Layer
   Pochwa Nara Double Layer
   Pochwa Nara Double Layer
   Pochwa Nara Double Layer
   Pochwa Nara Double Layer

   Pochwa Nara Double Layer

   Recenzji(0)
   74,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Pochwa Nara Double Layer

   Soczysta pochwa z kuszącymi wargami sromowymi i ciasnym tunelem pochodząca z kolekcji Double Layer. Masturbator wykonany został z niezwykle miłego w dotyku materiału o specjalnych podwójnych warstwach, które do złudzenia przypominają ludzką skórę. W jej wnętrzu znajduje się wiele masujących wypustek, które z każdym ruchem będą masować penisa. Elastyczny materiał pozwala na dowolne rozciąganie pochwy, zgodnie z potrzebami.

   Cechy produktu:

   • Realistyczny wygląd
   • Podwójna warstwa - double layer
   • Wysokiej jakości materiał
   • Anatomiczny wygląd
   • Głęboka penetracja, ciasne wnętrze
   • Kuszące wargi sromowe
   • Stymulujące wypustki

   Realistyczny wygląd

   Pochwa Nara Double Layer charakteryzuje się niezwykle realistycznym wyglądem, który dodaje jeszcze więcej przyjemności podczas użytkowania tego masturbatora. Każdy detal został dokładnie odwzorowany, aby zapewnić jak najbardziej realistyczne doznania. Teraz możesz poczuć się jak w prawdziwej sytuacji.

   Między wargami sromowymi znajduje się wejście do ciasnego tunelu, który jeszcze bardziej wzmacnia wrażenia. Pochwa wygląda tak realistycznie, że trudno odróżnić ją od prawdziwej pochwy. Poczuj się jakbyś był naprawdę w środku intensywnego doświadczenia seksualnego.

   Realistyczny wygląd masturbatora Pochwa Nara Double Layer sprawia, że ​​użytkowanie go jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące i przynosi niezapomniane doznania.

   Podwójna warstwa - double layer

   Pochwa Nara Double Layer posiada specjalne podwójne warstwy, które sprawiają, że materiał jest niezwykle miły w dotyku i przyjemny w użyciu. Dzięki nim masturbator jest jeszcze bardziej zbliżony do prawdziwej skóry, co sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej autentyczne.

   Podwójne warstwy zapewniają także dodatkową elastyczność, co oznacza, że ​​możesz dowolnie rozciągać masturbator, aby dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od rozmiaru penisa, Pochwa Nara Double Layer zapewni idealne dopasowanie i maksymalną przyjemność podczas masturbacji.

   Dzięki podwójnej warstwie możesz poczuć się jak w prawdziwej sytuacji i cieszyć się maksymalnymi doznaniami, które zapewnia ten masturbator.

   Wysokiej jakości materiał

   Pochwa Nara Double Layer została wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest nie tylko miły w dotyku, ale także bezpieczny dla skóry. Nie musisz się martwić o alergie ani podrażnienia, ponieważ materiał jest hipoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

   Materiał jest również łatwy do czyszczenia i utrzymania w czystości. Możesz używać go wielokrotnie, a po użyciu wystarczy umyć go w ciepłej wodzie z mydłem lub specjalnym środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych.

   Wysoka jakość materiału zapewnia również długotrwałe użytkowanie masturbatora, dzięki czemu możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

   Anatomiczny wygląd

   Pochwa Nara Double Layer ma anatomiczny wygląd, który zapewnia jeszcze większe wrażenia podczas masturbacji. Dzięki temu masturbator idealnie dopasowuje się do Twojego penisa, co sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej intensywne.

   Masturbator ma również specjalnie zaprojektowany tunel, który dopasowuje się do kształtu penisa, zapewniając maksymalną stymulację. Dzięki temu możesz poczuć się jak w prawdziwej sytuacji i cieszyć się niesamowitymi doznaniami, które zapewnia Pochwa Nara Double Layer.

   Anatomiczny wygląd masturbatora sprawia, że ​​jest on jeszcze bardziej atrakcyjny i satysfakcjonujący podczas użytkowania.

   Głęboka penetracja, ciasne wnętrze

   Pochwa Nara Double Layer zapewnia możliwość głębokiej penetracji i ciasnego wnętrza, co sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej intensywne. Masturbator ma odpowiednią głębokość, aby dostarczyć Ci maksymalnej przyjemności podczas użytkowania.

   Ciasne wnętrze masturbatora zapewnia dodatkową stymulację, która sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej intensywne i satysfakcjonujące. Możesz cieszyć się niezwykłymi wrażeniami, które zapewnia Pochwa Nara Double Layer, bez względu na to, jakiej intensywności doświadczasz.

   Głęboka penetracja i ciasne wnętrze masturbatora sprawiają, że ​​jest on doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną intensywnych i satysfakcjonujących doznań podczas masturbacji.

   Kuszące wargi sromowe

   Pochwa Nara Double Layer posiada kuszące wargi sromowe, które dodają jeszcze więcej przyjemności podczas użytkowania tego masturbatora. Wargi sromowe zostały dokładnie odwzorowane, aby zapewnić jak najbardziej autentyczne doznania.

   Dodatkowo, kuszące wargi sromowe sprawiają, że masturbator wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie i zachęcająco. Teraz możesz poczuć się jak w prawdziwej sytuacji i cieszyć się niezwykłymi doznaniami, które zapewnia Pochwa Nara Double Layer.

   Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący czy doświadczony, kuszące wargi sromowe wzbogacą Twoje doświadczenie i zapewnią jeszcze więcej satysfakcji.

   Stymulujące wypustki

   Pochwa Nara Double Layer wyposażona jest w wiele stymulujących wypustek, które dodają dodatkowej stymulacji podczas użytkowania tego masturbatora. Wypustki masują penisa podczas każdego ruchu, co sprawia, że ​​doznania są jeszcze bardziej intensywne i satysfakcjonujące.

   Stymulujące wypustki zapewniają dodatkową stymulację, która sprawia, że ​​masaż penisa jest jeszcze bardziej przyjemny i ekscytujący. Możesz cieszyć się niesamowitymi doznaniami, które zapewnia Pochwa Nara Double Layer, dzięki stymulującym wypustkom.

   Dodatkowe stymulacje zapewniają jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji, dzięki czemu możesz osiągnąć maksymalne doznania podczas masturbacji.

   Podsumowanie

   Pochwa Nara Double Layer to masturbator, który zapewnia niezwykłe doznania i maksymalną przyjemność podczas masturbacji. Soczysta pochwa z kuszącymi wargami sromowymi i ciasnym tunelem sprawia, że ​​użytkowanie tego masturbatora jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

   Masturbator został wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest miły w dotyku i bezpieczny dla skóry. Specjalne podwójne warstwy sprawiają, że materiał jest jeszcze bardziej realistyczny i przyjemny w użyciu.

   Pochwa Nara Double Layer ma wiele zalet, takich jak anatomiczny wygląd, głęboka penetracja, ciasne wnętrze, kuszące wargi sromowe i stymulujące wypustki. Wszystko to sprawia, że ​​jest to idealny wybór dla tych, którzy pragną intensywnych i satysfakcjonujących doznań podczas masturbacji.

   Kokos
   10 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Pochwa Nara Double Layer
   Pochwa Nara Double Layer

   Pochwa Nara Double Layer

   74,00 zł
   Brutto