Nakładka Cock Sleeve CS 002 M
   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M
   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M

   Recenzji(0)
   58,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M

   Podniecająca nakładka zakładana na penisa i jądra, która może służyć jako przedłużenie i pogrubienie członka lub stymulator pochwy. Jest miękka, elastyczna i realistyczna w dotyku. Może być również zakładana na Strap-On lub wibratory. Liczne wypustki i żyłki umieszczone na powierzchni dodatkowo zapewniają silną stymulację wnętrza pochwy. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego, wytrzymałego materiału w dotyku przypominającego prawdziwą skórę. Przedłużka ma naturalny kształt, z wyraźnie zaznaczoną żołędzią, żyłkami i wypustkami.

   Cechy produktu

   • Stymulacja obojga partnerów
   • Kontrola wytrysku
   • Dłuższy wzwód
   • Lepsza erekcja
   • Wypustki stymulujące
   • Przedłużenie i pogrubienie penisa
   • Rozciągliwy, elastyczny materiał
   • Uniwersalny rozmiar
   • Produkt wielokrotnego użytku

   Stymulacja obojga partnerów

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M została zaprojektowana tak, aby zapewnić intensywną stymulację zarówno dla mężczyzny, jak i dla partnerki. Liczne wypustki i żyłki na powierzchni nakładki dodatkowo pobudzają wnętrze pochwy, co sprawia, że doznania są jeszcze bardziej intensywne i przyjemne dla obojga partnerów.

   Dodatkowo, elastyczny materiał nakładki umożliwia idealne dopasowanie do penisa, co pozwala na maksymalne wykorzystanie jej stymulacyjnych właściwości.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to doskonałe rozwiązanie dla par pragnących doświadczyć nowych, ekscytujących doznań podczas wspólnych intymnych chwil.

   Kontrola wytrysku

   Dla mężczyzn, którzy chcą przedłużyć czas trwania stosunku i kontrolować swoje wytryski, nakładka Cock Sleeve CS 002 M jest idealnym wyborem. Dzięki zastosowaniu tej nakładki, możliwe jest opóźnienie momentu ejakulacji, co pozwala na dłuższe i bardziej satysfakcjonujące doznania seksualne dla obojga partnerów.

   Elastyczny materiał nakładki zapewnia idealne dopasowanie do penisa, co pozwala na pełną kontrolę nad momentem wytrysku. Dzięki temu można eksperymentować z różnymi tempami i technikami, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie i satysfakcję podczas zbliżenia.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M daje pełną swobodę i kontrolę nad własnymi doznaniami seksualnymi, co pozwala na eksplorację nowych możliwości i intensyfikację przyjemności.

   Dłuższy wzwód

   Dzięki nakładce Cock Sleeve CS 002 M można osiągnąć dłuższy i bardziej imponujący wzwód. Elastyczny materiał nakładki doskonale dopasowuje się do penisa, co sprawia, że wzwód jest twardszy i trwalszy. Dodatkowo, liczne wypustki i żyłki umieszczone na powierzchni nakładki intensyfikują stymulację penisa, co pozwala na jeszcze większą satysfakcję zarówno dla mężczyzny, jak i dla partnerki.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy pragną podnieść swoje doznania seksualne i zaskoczyć partnerkę niezapomnianym wzwodem.

   Lepsza erekcja

   Jeśli masz problemy z utrzymaniem mocnej i trwałej erekcji, nakładka Cock Sleeve CS 002 M może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jej elastyczny materiał doskonale napina penisa, co sprawia, że erekcja jest bardziej intensywna i trwalsza.

   Dodatkowo, liczne wypustki i żyłki na powierzchni nakładki stymulują czułe obszary penisa, co wpływa pozytywnie na krążenie krwi i sprawia, że erekcja jest jeszcze silniejsza i bardziej wytrzymała.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M pozwoli Ci cieszyć się silną i trwałą erekcją, co przełoży się na intensywniejsze i bardziej satysfakcjonujące doznania seksualne.

   Wypustki stymulujące

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M została wyposażona w liczne wypustki i żyłki umieszczone na powierzchni, które intensyfikują stymulację penisa i wnętrza pochwy. Dzięki nim doznania podczas zbliżenia są jeszcze bardziej intensywne i przyjemne.

   Wypustki stymulujące na nakładce doskonale oddają uczucia, jakie towarzyszą prawdziwemu stosunkowi, co sprawia, że doznania są jeszcze bardziej realistyczne i satysfakcjonujące. Dodatkowo, umieszczenie wypustek na całej powierzchni nakładki zapewnia równomierną stymulację i maksymalne zadowolenie dla obojga partnerów.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to idealne rozwiązanie dla par pragnących podnieść swoje doznania seksualne i eksplorować nowe możliwości podczas wspólnych intymnych chwil.

   Przedłużenie i pogrubienie penisa

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M jest doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn pragnących przedłużyć i pogrubić swojego penisa. Dzięki elastycznemu materiałowi nakładki, możliwe jest zwiększenie rozmiaru penisa, co wpływa pozytywnie na doznania zarówno dla mężczyzny, jak i dla partnerki.

   Przedłużka ma naturalny kształt, z wyraźnie zaznaczoną żołędzią, żyłkami i wypustkami, co sprawia, że wygląda bardzo realistycznie. Dodatkowo, jej miękkość i elastyczność pozwalają na komfortowe użytkowanie bez odczuwania dyskomfortu.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy pragną podnieść swoje doznania seksualne i zaskoczyć partnerkę większym rozmiarem penisa.

   Rozciągliwy, elastyczny materiał

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M została wykonana z wysokiej jakości materiału TPE, który jest miękki, elastyczny i przyjemny w dotyku. Dzięki temu nakładka doskonale dopasowuje się do penisa, zapewniając pełną swobodę ruchu i wygodę podczas użytkowania.

   Materiał TPE jest również łatwy do czyszczenia i pielęgnacji, co pozwala utrzymać nakładkę w idealnej kondycji przez długi czas.

   Dzięki rozciągliwemu i elastycznemu materiałowi, nakładka Cock Sleeve CS 002 M jest odpowiednia dla większości rozmiarów penisa, co sprawia, że jest to produkt uniwersalny i dostępny dla każdego mężczyzny pragnącego podnieść swoje doznania seksualne.

   Uniwersalny rozmiar

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M posiada uniwersalny rozmiar, co oznacza, że jest odpowiednia dla większości mężczyzn. Elastyczny materiał nakładki doskonale dopasowuje się do penisa, zapewniając pełną swobodę ruchu i wygodę podczas użytkowania.

   Niezależnie od rozmiaru penisa, nakładka Cock Sleeve CS 002 M gwarantuje pełne zadowolenie zarówno dla mężczyzny, jak i dla partnerki. Jej uniwersalność sprawia, że jest to idealny wybór dla par pragnących eksperymentować i odkrywać nowe możliwości podczas intymnych chwil.

   Produkt wielokrotnego użytku

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M została wykonana z wysokiej jakości, trwałego materiału, co sprawia, że jest to produkt wielokrotnego użytku. Można ją używać wielokrotnie, bez obaw o jej trwałość i wytrzymałość.

   Dzięki łatwości czyszczenia i pielęgnacji, nakładka Cock Sleeve CS 002 M pozostaje w idealnym stanie przez długi czas, co pozwala na wielokrotne korzystanie z jej dobrodziejstw.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to inwestycja, która przynosi wiele satysfakcji i przyjemności przez długi czas.

   Podsumowanie

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M to doskonałe rozwiązanie dla par pragnących podnieść swoje doznania seksualne i eksplorować nowe możliwości podczas wspólnych intymnych chwil. Jej miękkość, elastyczność i liczne wypustki zapewniają intensywną stymulację zarówno dla mężczyzny, jak i dla partnerki.

   Dodatkowo, nakładka Cock Sleeve CS 002 M pozwala na kontrolę wytrysku, przedłużenie i pogrubienie penisa, dłuższy wzwód oraz lepszą erekcję. Jej elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do penisa, co sprawia, że użytkowanie jest komfortowe i przyjemne.

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M jest również łatwa do czyszczenia i pielęgnacji, co pozwala utrzymać ją w idealnej kondycji przez długi czas. Jest to produkt wielokrotnego użytku, który przynosi wiele satysfakcji i przyjemności.

   Kokos
   42 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M
   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M

   Nakładka Cock Sleeve CS 002 M

   58,00 zł
   Brutto