Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Masażer Brontes
   Masażer Brontes
   Masażer Brontes
   Masażer Brontes
   Masażer Brontes
   Masażer Brontes

   Masażer Brontes

   Recenzji(0)
   309,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Masażer Brontes

   Brontes to wielofunkcyjny gadżet przeznaczony do stymulacji, z funkcją fal pulsujących. Został wykonany z silikonu medycznego, niesamowicie przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała. Urządzenie posiada 2 silniki. Dłuższa końcówka posiada 7 wzorów fal pulsujących oraz 3 prędkości natomiast krótsza 7 wibracji oraz 3 prędkości.

   Cechy produktu:

   • 7 trybów wibracji
   • 3 rodzaje prędkości
   • fale pulsujące
   • 2 silniki
   • sterowanie pilotem bezprzewodowym
   • masaż łechtaczki
   • stymulacja pochwy
   • stymulacja anusa

   Opis cechy: 7 trybów wibracji

   Masażer Brontes oferuje aż 7 różnych trybów wibracji, co pozwala na dostosowanie stymulacji do indywidualnych preferencji. Możesz wybrać delikatne wibracje lub intensywne pulsacje, w zależności od tego, jakie doznania Cię cieszą. Dzięki temu masażer Brontes zapewnia niezapomniane doznania i maksymalną przyjemność.

   Wibracje są łatwe do kontrolowania za pomocą prostych przycisków na urządzeniu, dzięki czemu możesz łatwo dostosować je do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy wolisz subtelne wibracje czy intensywne pulsacje, masażer Brontes dostarczy Ci niezapomnianych doznań i spełni Twoje oczekiwania.

   Niezależnie od tego, czy używasz go samodzielnie czy z partnerem, 7 trybów wibracji masażera Brontes sprawi, że każda sesja będzie pełna przyjemności i ekscytujących doznań.

   Opis cechy: 3 rodzaje prędkości

   Masażer Brontes posiada 3 różne prędkości, które umożliwiają dostosowanie intensywności stymulacji do własnych preferencji. Możesz wybrać wolniejsze tempo lub bardziej intensywne ruchy, aby uzyskać maksymalną przyjemność.

   Z łatwością możesz zmieniać prędkość za pomocą prostych przycisków na urządzeniu, co pozwala na pełną kontrolę nad doznaniami. Niezależnie od tego, czy preferujesz delikatne pieszczoty czy intensywne ruchy, masażer Brontes zapewni Ci niezapomniane chwile rozkoszy i satysfakcji.

   3 różne prędkości masażera Brontes pozwalają dostosować stymulację do swoich potrzeb i upodobań. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem czy doświadczonym entuzjastą, ten gadżet spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci niezrównane doznania.

   Podsumowanie

   Masażer Brontes to wielofunkcyjny gadżet erotyczny, który zapewni Ci niezwykłe doznania i maksymalną przyjemność. Wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego, jest przyjemny w dotyku i bezpieczny dla ciała. Dzięki 7 trybom wibracji i 3 prędkościom, masażer Brontes pozwala dostosować stymulację do indywidualnych preferencji. Dodatkowo, fale pulsujące i 2 silniki zapewniają jeszcze większą intensywność doznań. Sterowanie pilotem bezprzewodowym sprawia, że korzystanie z tego gadżetu jest wygodne i intuicyjne.

   Masażer Brontes może być używany zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie partnera, zapewniając niezapomniane chwile rozkoszy i podniecenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem czy doświadczonym entuzjastą, ten gadżet zaspokoi Twoje najskrytsze pragnienia i zapewni Ci niezapomniane doznania.

   Dream Toys
   6 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Masażer Brontes
   Masażer Brontes

   Masażer Brontes

   309,00 zł
   Brutto