Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"

   Dildo Real Dildo 5,7"

   Recenzji(0)
   54,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Dildo Real Dildo 5,7"

   Realistyczny penis z jądrami w cielistym kolorze. Wykonany z materiału o przyjemnym w dotyku, przypominającym ludzką skórę, cechującym się długą żywotnością i wytrzymałością. Dildo jest mocowane na wygodnej przyssawce, co zapewnia stabilność podczas użytkowania. Jego wyjątkowo dopracowany kształt sprawia, że wyglądem przypomina realnego członka. Na całej długości znajdują się liczne żyły i zgrubienia, które dodatkowo intensyfikują doznania podczas penetracji. Dildo posiada zarysowaną główkę, żołądź oraz wyodrębnione jądra, co dodatkowo wzbogaca wrażenia wizualne.

   Cechy produktu:

   • Realistyczny wygląd - Dildo zostało wykonane z dbałością o detale, dzięki czemu ma realistyczny wygląd, przypominający prawdziwego penisa.
   • Przyssawka - Dildo jest wyposażone w mocną przyssawkę, która umożliwia zamocowanie go na różnych gładkich powierzchniach, zapewniając stabilność podczas użytkowania.
   • Liczne żyły oraz odwzorowana główka - Na całej długości Dildo znajdują się liczne żyły, które wzmocniają wrażenia podczas penetracji. Dodatkowo, odwzorowana główka nadaje mu bardziej realistyczny wygląd.
   • Idealne do zabaw w wannie lub pod prysznicem - Dildo jest wodoodporne, dzięki czemu można go bezpiecznie używać podczas kąpieli, co daje możliwość eksperymentowania i odkrywania nowych doznań.

   Realistyczny wygląd

   Dildo Real Dildo 5,7" zostało wykonane z najwyższą dbałością o detale, dzięki czemu ma niezwykle realistyczny wygląd. Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz odwzorowane żyły, zgrubienia oraz zarysowaną główkę. To sprawia, że podczas penetracji można poczuć się jakbyś miała do czynienia z prawdziwym penisem, co dodatkowo intensyfikuje doznania erotyczne.

   Warto również zauważyć, że Dildo ma idealne proporcje, które są zbliżone do tych, jakie można znaleźć u większości mężczyzn. Dzięki temu można cieszyć się pełnymi wrażeń doznaniami, które są zbliżone do tych, jakie mogą towarzyszyć prawdziwemu stosunkowi seksualnemu.

   Dlatego jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje intymne chwile staną się jeszcze bardziej ekscytujące i realistyczne, to Dildo Real Dildo 5,7" jest idealnym wyborem.

   Przyssawka

   Dildo Real Dildo 5,7" zostało wyposażone w mocną przyssawkę, która umożliwia zamocowanie go na różnych gładkich powierzchniach. Dzięki temu można go bezpiecznie używać w różnych pozycjach, zapewniając stabilność podczas użytkowania.

   Przyssawka jest niezwykle trwała i niezawodna, dzięki czemu można cieszyć się pełnymi wrażeń doznaniami, bez obaw o to, że Dildo się przesunie lub spadnie.

   Jest to szczególnie przydatne podczas samodzielnej zabawy, gdy nie ma drugiej osoby do pomocy. Można go przyssunąć do ściany, podłogi lub innej powierzchni i cieszyć się przyjemnością w dowolnej pozycji.

   Liczne żyły oraz odwzorowana główka

   Każda część Dildo Real Dildo 5,7" została dokładnie odwzorowana, aby zapewnić jak najbardziej realistyczne doznania podczas penetracji.

   Na całej długości Dildo znajdują się liczne żyły, które są wypukłe i dobrze wyczuwalne podczas użytkowania. Dodatkowo, odwzorowana główka nadaje mu bardziej realistyczny wygląd, co sprawia, że cała zabawa staje się bardziej ekscytująca.

   Te elementy nie tylko intensyfikują doznania wizualne, ale także dodatkowo stymulują podczas penetracji, zapewniając niezapomniane chwile rozkoszy.

   Idealne do zabaw w wannie lub pod prysznicem

   Dildo Real Dildo 5,7" jest wodoodporne, co oznacza, że można go bezpiecznie używać podczas kąpieli lub pod prysznicem.

   Jest to szczególnie przydatne dla osób, które lubią eksperymentować i odkrywać nowe doznania. Dzięki Dildo można cieszyć się przyjemnością zarówno w sypialni, jak i w łazience, co daje możliwość tworzenia niezapomnianych chwil rozkoszy w różnych miejscach.

   Warto również zauważyć, że Dildo jest łatwe do czyszczenia, co pozwala utrzymać wysoki poziom higieny. Po użyciu wystarczy umyć je pod bieżącą wodą i wysuszyć. Dzięki temu można mieć pewność, że Dildo jest zawsze gotowe do kolejnego użytkowania.

   Podsumowanie

   Dildo Real Dildo 5,7" to doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną wzbogacić swoje intymne doznania o jeszcze większą realistyczność i intensywność.

   Dzięki realistycznemu wyglądowi, mocnej przyssawce, licznych żyłach, odwzorowanej główce i wodoodporności, Dildo Real Dildo 5,7" spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

   Teraz możesz cieszyć się pełnymi wrażeń chwilami rozkoszy, które będą przypominały prawdziwy stosunek seksualny. Przekonaj się sam/a i odkryj nowe możliwości przyjemności dzięki Dildo Real Dildo 5,7".

   Dream Toys
   4 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Dildo Real Dildo 5,7"
   Dildo Real Dildo 5,7"

   Dildo Real Dildo 5,7"

   54,00 zł
   Brutto