Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"

   Dildo Real Dildo 7,1"

   Recenzji(0)
   68,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Dildo Real Dildo 7,1"

   Realistyczny penis z jądrami w cielistym kolorze. Wykonany z materiału o dotyku przypominającym ludzką skórę, cechujący się długą żywotnością i wytrzymałością. Dildo jest mocowane na wygodnej przyssawce, co zapewnia stabilność podczas użytkowania. Jego wyjątkowo dopracowany kształt wiernie odwzorowuje realnego członka. Na całej długości znajdują się liczne żyły i zgrubienia, dodając jeszcze większej autentyczności. Dildo posiada zarysowaną główkę, a także wyodrębnione żołądź i jądra.

   Cechy produktu

   • Realistyczny wygląd - Dildo Real Dildo 7,1" zostało stworzone z myślą o jak najwierniejszym odwzorowaniu prawdziwego członka. Dzięki temu doznania są bardziej autentyczne i satysfakcjonujące.
   • Przyssawka - Dildo jest wyposażone w wygodną przyssawkę, która umożliwia łatwe mocowanie na różnych powierzchniach. Możesz go używać w różnych pozycjach, bez obaw o przesunięcie czy utratę kontroli.
   • Liczne żyły oraz odwzorowana główka - Na całej długości Dildo Real Dildo 7,1" znajdują się liczne żyły, które dodają dodatkowej stymulacji podczas penetracji. Dodatkowo, odwzorowana główka zapewnia jeszcze większą przyjemność i autentyczność doświadczenia.
   • Idealne do zabaw w wannie lub pod prysznicem - Dildo zostało wykonane z wodoodpornego materiału, dzięki czemu możesz cieszyć się nim również podczas kąpieli. Dodaje to nowe możliwości i dodatkowe doznania podczas intymnych chwil.

   Zarysowane cechy

   Real Dildo 7,1" wyróżnia się kilkoma ważnymi cechami, które sprawiają, że jest to wyjątkowy gadżet erotyczny:

   • Wytrzymały materiał - Dildo zostało wykonane z wysokiej jakości TPE, co gwarantuje długą żywotność i wytrzymałość. Nie musisz martwić się o uszkodzenia czy pęknięcia, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
   • Odpowiednie rozmiary - Dildo ma długość całkowitą wynoszącą 18 cm, z czego 14 cm stanowi długość użytkowa. Średnica wynosi 3,8 cm, co sprawia, że jest to idealny rozmiar zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników.
   • Naturalny wygląd - Dildo Real Dildo 7,1" imituje wygląd prawdziwego członka, dzięki czemu doznania są bardziej autentyczne. Każdy szczegół, od żył po zarysowanie główki, został dokładnie odwzorowany, aby zapewnić pełną satysfakcję.
   • Przyssawka dla większej stabilności - Dildo zostało wyposażone w wygodną przyssawkę, która zapewnia stabilność podczas użytkowania. Możesz go mocować na różnych powierzchniach, co daje Ci większą swobodę i kontrolę.

   Podsumowanie

   Dildo Real Dildo 7,1" to wyjątkowy gadżet erotyczny, który zapewni Ci niezapomniane doznania. Jego realistyczny wygląd, liczne żyły i odwzorowana główka sprawiają, że doświadczenie jest bardziej autentyczne i satysfakcjonujące. Dzięki przyssawce, masz pełną swobodę w wyborze pozycji i miejsc, gdzie chcesz go używać. Dodatkowo, wodoodporność umożliwia zabawy zarówno w łóżku, jak i pod prysznicem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, Dildo jest trwałe i wytrzymałe. Sprawdź teraz Dildo Real Dildo 7,1" i odkryj nowe możliwości przyjemności!

   Dream Toys
   5 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Dildo Real Dildo 7,1"
   Dildo Real Dildo 7,1"

   Dildo Real Dildo 7,1"

   68,00 zł
   Brutto