Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"

   Dildo Real Dildo 7,6"

   Recenzji(0)
   75,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Dildo Real Dildo 7,6"

   Realistyczny penis z jądrami w cielistym kolorze. Wykonany z materiału w dotyku przypominającego ludzką skórę oraz charakteryzującego się długą żywotnością i wytrzymałością. Dildo mocowane jest na wygodnej przyssawce. Jego wyjątkowo dopracowany kształt wyglądem przypomina realnego członka. Na całej długości znajdują się liczne żyły i zgrubienia. Dildo posiada zarysowaną główkę, żołądź oraz jądra są wyodrębnione.

   Cechy produktu:

   • Realistyczny wygląd
   • Przyssawka
   • Liczne żyły oraz odwzorowana główka
   • Idealne do zabaw w wannie lub pod prysznicem

   Realistyczny wygląd

   Dildo Real Dildo 7,6" zostało zaprojektowane tak, aby jak najbardziej przypominać prawdziwy penis. Wyjątkowo dopracowany kształt, liczne żyły oraz zgrubienia sprawiają, że wizualnie produkt jest bardzo zbliżony do realnego członka. Pozwala to na jeszcze większe doznania podczas użytkowania.

   Materiał w dotyku przypominający ludzką skórę dodatkowo podkreśla realistyczny wygląd Dildo Real Dildo 7,6". To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie autentyczne doświadczenia.

   Warto zauważyć, że zarówno główka, żołądź, jak i jądra są wyodrębnione, co dodatkowo podkreśla naturalność produktu.

   Przyssawka

   Dildo Real Dildo 7,6" jest wyposażone w wygodną przyssawkę, która umożliwia mocowanie produktu na różnych gładkich powierzchniach. Dzięki temu masz pełną swobodę w wyborze miejsca do zabawy.

   Przyssawka jest wyjątkowo solidna i trwała, dzięki czemu możesz być pewny, że dildo będzie stabilnie utrzymywane nawet podczas intensywnych ruchów.

   To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą eksperymentować i odkrywać nowe pozycje i miejsca, gdzie mogą czerpać przyjemność z użytkowania Dildo Real Dildo 7,6".

   Liczne żyły oraz odwzorowana główka

   Na całej długości Dildo Real Dildo 7,6" znajdują się liczne żyły i zgrubienia. To nie tylko estetyczny element, ale również dodatkowe źródło stymulacji podczas penetracji.

   Dzięki odwzorowanej główce możesz cieszyć się dokładnie takimi samymi doznaniem, jak podczas prawdziwego stosunku. Ta szczególna cecha produktu sprawia, że Twoje fantazje mogą stać się rzeczywistością.

   Jeśli lubisz intensywne i realistyczne doznania, Dildo Real Dildo 7,6" z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

   Idealne do zabaw w wannie lub pod prysznicem

   Materiał, z którego wykonane jest Dildo Real Dildo 7,6", jest wodoodporny, co oznacza, że możesz bezpiecznie korzystać z tego produktu podczas kąpieli lub pod prysznicem. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksplorować swoją seksualność również w wodnym środowisku.

   Dzięki temu możesz czerpać przyjemność z intymnych chwil niezależnie od miejsca i warunków. Pozwala to na jeszcze większą swobodę i możliwość spełnienia swoich fantazji bez ograniczeń.

   Dildo Real Dildo 7,6" jest gotowe na każdą przygodę, gdziekolwiek zdecydujesz się go użyć.

   Podsumowanie

   Dildo Real Dildo 7,6" to produkt, który zapewnia niezwykle realistyczne doznania. Jego wygodna przyssawka, liczne żyły oraz odwzorowana główka sprawiają, że jest idealnym wyborem dla osób, które szukają autentycznego doświadczenia.

   Materiał w dotyku przypominający ludzką skórę oraz wysoka jakość wykonania gwarantują długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia. Dodatkowo, możliwość korzystania z produktu pod prysznicem lub w wannie dodaje jeszcze większej różnorodności i przyjemności podczas zabawy.

   Jeśli marzysz o niezapomnianych doznaniach i chcesz odkryć nowe poziomy przyjemności, Dildo Real Dildo 7,6" spełni Twoje oczekiwania. Wybierz jakość i autentyczność, wybierz Dildo Real Dildo 7,6".

   Dream Toys
   4 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Dildo Real Dildo 7,6"
   Dildo Real Dildo 7,6"

   Dildo Real Dildo 7,6"

   75,00 zł
   Brutto