Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit

   Glam Rabbit

   Recenzji(0)
   260,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Glam Rabbit - wielofunkcyjny wibrator ze stymulatorem łechtaczki

   Glam Rabbit to innowacyjny i funkcjonalny wibrator, który zapewnia niezwykłe doznania erotyczne. Dzięki swojej unikalnej technologii, ten wibrator jest w stanie dostarczyć intensywne wibracje, które zapewnią Ci niezapomniane orgazmy.

   Wibrator Glam Rabbit został zaprojektowany z myślą o precyzyjnej stymulacji punktu G. Jego ergonomiczna budowa i wyprofilowana główka umożliwiają dokładne docieranie do tego magicznego miejsca, co sprawia, że doznania są jeszcze bardziej intensywne i przyjemne.

   Ale to nie wszystko! Glam Rabbit posiada również stymulator łechtaczki w kształcie małego "króliczka". Ten delikatny i elastyczny element wykonany ze specjalnej silikonowej końcówki jest w stanie zapewnić dodatkową stymulację łechtaczki, która w połączeniu z intensywnymi wibracjami doprowadzi Cię do niebywałej rozkoszy.

   Cechy produktu:

   • Materiał: wykonany z wysokiej jakości silikonu, który jest bezpieczny dla ciała
   • Funkcje: posiada aż 10 różnych trybów wibracji, które można łatwo dostosować do swoich preferencji
   • Kolor: dostępny w eleganckich wariantach czarnym i złotym, które dodają mu wyjątkowego charakteru

   Zapewnij sobie niezapomniane doznania

   Glam Rabbit to niezawodny towarzysz zabaw erotycznych, który zapewni Ci niezapomniane orgazmy. Dzięki swojej unikalnej technologii i intensywnym wibracjom, ten wibrator dostarcza niebywałej rozkoszy i spełnia wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia.

   Jego ergonomiczna budowa i wyprofilowana główka umożliwiają precyzyjną stymulację punktu G, co sprawia, że doznania są jeszcze bardziej intensywne i przyjemne. Dodatkowo, stymulator łechtaczki w kształcie małego "króliczka" zapewnia dodatkową stymulację tego delikatnego obszaru, co sprawia, że orgazmy są jeszcze bardziej spektakularne.

   Wykonany z wysokiej jakości silikonu, Glam Rabbit jest bezpieczny dla ciała i łatwy do czyszczenia. Dostępny w eleganckich wariantach czarnym i złotym, ten wibrator dodaje mu wyjątkowego charakteru i sprawia, że jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny.

   Precyzyjna stymulacja i różnorodność wibracji

   Jedną z najważniejszych cech Glam Rabbit jest precyzyjna stymulacja punktu G. Dzięki ergonomicznej budowie i wyprofilowanej główce, ten wibrator doskonale dociera do tego magicznego miejsca, zapewniając niezapomniane doznania.

   Ponadto, Glam Rabbit posiada aż 10 różnych trybów wibracji, co pozwala na łatwe dostosowanie do swoich preferencji. Możesz eksperymentować i odkrywać nowe sposoby na przyjemność, sprawiając, że każda sesja z tym wibratorem będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

   Dodatkowo, stymulator łechtaczki w kształcie małego "króliczka" zapewnia dodatkową stymulację tego delikatnego obszaru, co sprawia, że orgazmy są jeszcze bardziej intensywne i niezapomniane.

   Podsumowanie

   Glam Rabbit to innowacyjny i funkcjonalny wibrator, który zapewni Ci niezapomniane doznania erotyczne. Dzięki precyzyjnej stymulacji punktu G i intensywnym wibracjom, ten wibrator dostarcza niebywałej rozkoszy i spełnia wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia. Wykonany z wysokiej jakości silikonu, jest bezpieczny dla ciała i łatwy do czyszczenia. Dostępny w eleganckich wariantach czarnym i złotym, dodaje mu wyjątkowego charakteru. Przygotuj się na niezapomniane orgazmy i spektakularne doznania z Glam Rabbit!

   DORCEL
   26 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Glam Rabbit
   Glam Rabbit

   Glam Rabbit

   260,00 zł
   Brutto