Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring
   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring
   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring

   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring

   Recenzji(0)
   33,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring

   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring to doskonały gadżet erotyczny, który pomoże Ci osiągnąć i utrzymać maksymalną erekcję. Dzięki możliwości regulacji średnicy i sile zacisku, można go dostosować do indywidualnych potrzeb, zapewniając maksymalny komfort i przyjemność.

   Wykonany z wysokiej jakości silikonu, pierścień jest miękki i elastyczny, co sprawia, że noszenie go jest niezwykle komfortowe. Możesz go łatwo zacisnąć lub poluzować w zależności od intensywności ucisku, aby zapewnić optymalne doznania i uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości.

   Cechy produktu:

   • Regulowana średnica - Adjust Ring posiada regulację średnicy, co pozwala dostosować go do rozmiaru Twojego penisa. Niezależnie od tego, czy masz większy czy mniejszy rozmiar, pierścień zapewni Ci idealne dopasowanie i maksymalne poczucie komfortu.
   • Mocny zacisk - Dzięki regulowanej sile zacisku, pierścień Adjust Ring zapewnia stabilną i silną erekcję. Możesz dostosować siłę zacisku do swoich preferencji i potrzeb, co pozwoli Ci cieszyć się długotrwałym i intensywnym stosunkiem.
   • Przedłużenie czasu trwania stosunku - Silikonowy pierścień na penisa Adjust Ring pomaga przedłużyć czas trwania stosunku. Dzięki zwiększonej erekcji i kontrolowanemu zaciskowi, możesz cieszyć się dłuższym i bardziej satysfakcjonującym doświadczeniem seksualnym.

   Zalety produktu:

   Zwiększa erekcję

   Adjust Ring to idealny gadżet dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją erekcję. Dzięki regulowanej średnicy i sile zacisku, pierścień zapewnia maksymalny przepływ krwi do penisa, co skutkuje twardszą i bardziej wytrzymałą erekcją.

   Pomaga utrzymać erekcję

   Pierścień Adjust Ring pomaga utrzymać erekcję na dłużej, co pozwala cieszyć się dłuższym i bardziej satysfakcjonującym stosunkiem. Dzięki kontrolowanemu zaciskowi, pierścień zapobiega przedwczesnemu wytryskowi i pozwala na pełne wykorzystanie potencjału seksualnego.

   Dostosowany do indywidualnych potrzeb

   Dzięki regulacji średnicy i sile zacisku, pierścień Adjust Ring jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Możesz go łatwo dopasować do swojego rozmiaru i preferencji, zapewniając maksymalny komfort i przyjemność podczas stosunku.

   Podsumowanie

   Regulowany silikonowy pierścień na penisa Adjust Ring to doskonały gadżet erotyczny, który pozwoli Ci osiągnąć i utrzymać maksymalną erekcję. Dzięki regulowanej średnicy i sile zacisku, pierścień jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zwiększa erekcję, pomaga utrzymać erekcję na dłużej oraz jest w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wybierz Adjust Ring i ciesz się intensywnymi i satysfakcjonującymi doznaniami seksualnymi!

   DORCEL
   34 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   Adjust Ring

   Silikonowy pierścień na penisa regulowany Adjust Ring

   33,00 zł
   Brutto