Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Mr Orgasm
   Mr Orgasm
   Mr Orgasm

   Mr Orgasm

   Recenzji(0)
   66,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Mr Orgasm - Nakładka na penisa

   Mr Orgasm to innowacyjna nakładka na penisa, która została wykonana z wysokiej jakości elastomeru. Ten niezwykły gadżet erotyczny został stworzony, aby zapewnić Ci i Twojej partnerce niezapomniane doznania podczas intymnych chwil.

   Nakładka posiada wyjątkowe wypustki oraz prążki, które zapewniają dodatkową, silną stymulację podczas stosunku. Dzięki nim każde uderzenie staje się jeszcze bardziej intensywne, a orgazm osiąga zupełnie nowy poziom ekstazy.

   Cechy produktu:

   • Zwiększa stymulację
   • Wzmacnia i przedłuża erekcję
   • Wykonana z elastomeru
   • Długość całkowita: 18,5 cm
   • Długość wewnętrzna: 11 cm
   • Średnica wewnętrzna: 3 cm

   Zwiększona stymulacja

   Jedną z najważniejszych cech nakładki Mr Orgasm są jej wypustki oraz prążki. Dzięki nim każdy ruch podczas stosunku staje się jeszcze bardziej ekscytujący. Dodatkowe stymulowanie punktów erogennych partnerki sprawi, że doznania będą niezwykle intensywne i satysfakcjonujące.

   Elastomer, z którego wykonana jest nakładka, doskonale przekazuje wibracje i podnosi poziom pobudzenia. To sprawia, że każde uderzenie jest odczuwane jako jeszcze bardziej intensywne i przyjemne. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoja partnerka doświadczycie niezapomnianych chwil pełnych ekstazy.

   Warto również wspomnieć, że nakładka Mr Orgasm posiada specjalny pierścień, przez który należy przełożyć mosznę. To rozwiązanie nie tylko zapewnia dodatkowe wzmocnienie erekcji, ale również pozwala na jej przedłużenie. Dzięki temu możecie cieszyć się jeszcze dłuższymi i bardziej intensywnymi momentami bliskości.

   Podsumowanie

   Mr Orgasm to niezawodna nakładka na penisa, która sprawi, że Wasze intymne chwile staną się jeszcze bardziej ekscytujące i satysfakcjonujące. Jej wyjątkowe wypustki oraz prążki zapewnią intensywną stymulację, podczas gdy elastomer przekaże wibracje na wyższy poziom pobudzenia. Dodatkowo, pierścień na końcu nakładki wzmocni i przedłuży Twoją erekcję, sprawiając, że orgazmy staną się jeszcze bardziej intensywne.

   DORCEL
   45 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Mr Orgasm
   Mr Orgasm

   Mr Orgasm

   66,00 zł
   Brutto