Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Orgasmic Rabbit magenta
   Orgasmic Rabbit magenta
   Orgasmic Rabbit magenta

   Orgasmic Rabbit magenta

   Recenzji(0)
   231,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Orgasmic Rabbit magenta

   Orgasmic Rabbit magenta to wielofunkcyjny wibrator, który zapewnia niezapomniane doznania. Dzięki swojemu innowacyjnemu designowi, ten króliczek spełnia wszystkie Twoje fantazje. Główka urządzenia posiada mechanizm wykonujący ruch obrotowy, który precyzyjnie stymuluje punkt G, zapewniając niesamowite orgazmy.

   Wewnątrz wibratora znajdują się specjalne kulki, które dodatkowo pobudzają wejście do pochwy, intensyfikując przyjemność i zapewniając niezwykłe doznania. Dodatkowo, specjalny element w kształcie króliczka stymuluje łechtaczkę, sprawiając, że Twoje przyjemności będą jeszcze większe.

   Cechy produktu:

   • Materiał: elastomer
   • Tryby wibracji: 7
   • Tryby rotacji: 6
   • Kolor: różowy
   • Długość wibratora: 25 cm
   • Średnica wibratora: ok. 4 cm
   • Zasilanie: 4 baterie AA (nie zawarte w zestawie)

   Stymulacja punktu G

   Orgasmic Rabbit magenta został zaprojektowany tak, aby idealnie stymulować punkt G. Główka urządzenia wykonuje ruch obrotowy, który precyzyjnie podrażnia tę erogenną strefę. Dzięki temu doznania są intensywniejsze i osiągnięcie orgazmu jest jeszcze łatwiejsze.

   Wibrator posiada również specjalne kulki, które znajdują się poniżej główki. Te kulki dodatkowo pobudzają wejście do pochwy, intensyfikując przyjemność i sprawiając, że doznania są jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

   Orgasmic Rabbit magenta to idealne urządzenie dla kobiet pragnących odkryć nowe poziomy rozkoszy i osiągnąć pełne spełnienie.

   Stymulacja łechtaczki

   Specjalny element w kształcie króliczka, umieszczony na wibratorze, został zaprojektowany w taki sposób, aby stymulować łechtaczkę. Ten dodatkowy punkt stymulacji zapewnia niezwykłe doznania i sprawia, że orgazmy są jeszcze bardziej intensywne.

   Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, Orgasmic Rabbit magenta zapewnia kompleksową stymulację, która zaspokoi Twoje najskrytsze pragnienia i przyniesie niezapomniane doznania.

   Podsumowanie

   Orgasmic Rabbit magenta to idealny wibrator dla kobiet, które pragną intensywnych i niezapomnianych doznań. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, ten króliczek stymuluje punkt G, wejście do pochwy oraz łechtaczkę, zapewniając niezrównane orgazmy.

   Wykonany z elastomeru, wibrator jest przyjemny w dotyku i łatwy w użytkowaniu. Posiada 7 różnych trybów wibracji i 6 trybów rotacji, dzięki czemu możesz dostosować go do swoich preferencji.

   Orgasmic Rabbit magenta to niezawodne i innowacyjne urządzenie, które spełni Twoje najskrytsze pragnienia i zapewni niezapomniane doznania. Przeżyj niezwykłe orgazmy i odkryj nowe poziomy rozkoszy dzięki temu wyjątkowemu wibratorowi.

   DORCEL
   27 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Orgasmic Rabbit magenta
   Orgasmic Rabbit magenta

   Orgasmic Rabbit magenta

   231,00 zł
   Brutto