Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   P-Stroker
   P-Stroker
   P-Stroker

   P-Stroker

   Recenzji(0)
   340,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   P-Stroker

   Stymulator prostaty oraz masażer jąder sterowany za pomocą bezprzewodowego pilota. Zabawka przeznaczona jest do stymulacji krocza, punktu P (prostaty), jąder oraz innych wrażliwych obszarów ciała. Główka urządzenia posiada wypustkę, która wykonuje ruch góra-dół. Dodatkowo urządzenie posiada opcję inteligentnej funkcji podgrzewania (do 37,5°C).

   Cechy produktu:

   • 16 trybów wibracji
   • Długość całkowita: 11,2 cm
   • Długość części penetrującej: 9 cm
   • Średnica: 2,7 cm
   • Długość podstawy: 11,2 cm
   • Zasilanie: akumulator wielokrotnego ładowania (załączony kabel USB)

   Funkcje:

   Stymulacja prostaty i jąder

   P-Stroker to doskonałe narzędzie do intensywnej stymulacji prostaty oraz jąder. Główka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby precyzyjnie docierać do punktu P, zapewniając niesamowite doznania.

   Bezprzewodowy pilot

   Dzięki bezprzewodowemu pilotowi masażer jest łatwy w użyciu. Możesz łatwo zmieniać tryby wibracji i kontrolować intensywność masażu bez konieczności korzystania z przycisków na samym urządzeniu.

   Inteligentna funkcja podgrzewania

   Urządzenie zostało wyposażone w inteligentną funkcję podgrzewania, która pozwoli Ci na jeszcze większy komfort podczas zabawy. Temperatura podgrzewania sięga do 37,5°C, co sprawia, że doznania są bardziej realistyczne i przyjemne.

   Podsumowanie

   P-Stroker to stymulator prostaty i masażer jąder, który zapewni Ci niezapomniane doznania. Dzięki 16 trybom wibracji, bezprzewodowemu pilotowi i inteligentnej funkcji podgrzewania, możesz dostosować zabawę do swoich preferencji. Spróbuj już dziś!

   DORCEL
   18 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   P-Stroker
   P-Stroker

   P-Stroker

   340,00 zł
   Brutto