P-Swing
   P-Swing
   P-Swing

   P-Swing

   Recenzji(0)
   289,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   P-Swing - stymulator prostaty i masażer jąder z pilotem

   P-Swing to innowacyjny stymulator prostaty i masażer jąder, który umożliwia niezwykłe doznania erotyczne. Zaprojektowany z myślą o mężczyznach, którzy pragną eksplorować swoją intymność i odkrywać nowe formy przyjemności. Urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca i satysfakcjonująca.

   Cechy produktu:

   • Stymulacja krocza, punktu P, jąder i innych wrażliwych obszarów ciała
   • Ruch rotacyjny 360° dla intensywnej stymulacji
   • Opcja inteligentnej funkcji podgrzewania do 37,5°C
   • Bezprzewodowy pilot umożliwiający wygodne sterowanie
   • Długość całkowita: 11,2 cm
   • Długość części penetrującej: 9 cm
   • Średnica: 2,6 cm
   • Długość podstawy: 11,2 cm
   • Zasilanie: akumulator wielokrotnego ładowania (kabel USB w zestawie)

   Stymulacja punktu P i innych wrażliwych obszarów

   P-Swing jest doskonałą zabawką dla mężczyzn, którzy pragną eksplorować swoją intymność i odkrywać nowe formy przyjemności. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi i ruchowi rotacyjnemu 360°, stymuluje krocze, punkt P, jądra i inne wrażliwe obszary ciała. To niezwykle satysfakcjonujące doznanie, które zapewnia niezapomniane chwile rozkoszy.

   Stymulacja punktu P jest niezwykle ważna dla zdrowia prostaty. Regularne masowanie tego obszaru może wpływać korzystnie na jej funkcjonowanie oraz zapobiegać pewnym schorzeniom. P-Swing umożliwia delikatne, a jednocześnie intensywne masowanie prostaty, co może przynieść wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia mężczyzny.

   Dodatkowo, za pomocą P-Swing można stymulować również inne wrażliwe obszary ciała, takie jak krocze czy jądra. To doskonała możliwość do eksplorowania swojej intymności i odkrywania nowych form przyjemności.

   Inteligentna funkcja podgrzewania

   P-Swing posiada unikalną funkcję podgrzewania, która umożliwia osiągnięcie jeszcze większej rozkoszy. Zabawka może podgrzewać się do temperatury 37,5°C, co sprawia, że staje się jeszcze bardziej realistyczna i naturalna w dotyku. Dzięki temu doznania są jeszcze bardziej autentyczne i satysfakcjonujące.

   Funkcja podgrzewania jest sterowana za pomocą pilota, co umożliwia łatwe dostosowanie temperatury do własnych preferencji. Można wybrać odpowiednią temperaturę, która zapewni maksymalny komfort i przyjemność podczas użytkowania P-Swing.

   Wygodne sterowanie za pomocą pilota

   P-Swing jest wyposażony w bezprzewodowy pilot, który umożliwia wygodne sterowanie zabawką. Pilot posiada intuicyjne przyciski, które umożliwiają łatwą zmianę trybów pracy, regulację intensywności stymulacji oraz kontrolę funkcji podgrzewania. Dzięki temu można dostosować zabawę do swoich preferencji i odczuć jeszcze większą przyjemność.

   Pilot jest ergonomiczny i wygodny w użyciu. Można go również używać na odległość, co daje większą swobodę i możliwość eksperymentowania z różnymi pozycjami i sytuacjami. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć pełną kontrolę nad swoją przyjemnością.

   Podsumowanie

   P-Swing to innowacyjny stymulator prostaty i masażer jąder, który oferuje niezwykłe doznania erotyczne. Dzięki ruchowi rotacyjnemu 360°, inteligentnej funkcji podgrzewania oraz wygodnemu sterowaniu za pomocą pilota, zabawa staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca i spełniająca. To doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy pragną eksplorować swoją intymność i odkrywać nowe formy przyjemności.

   DORCEL
   8 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   P-Swing
   P-Swing

   P-Swing

   289,00 zł
   Brutto