Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Masażer Megawand Gold
   Masażer Megawand Gold
   Masażer Megawand Gold
   Masażer Megawand Gold

   Masażer Megawand Gold

   Recenzji(0)
   265,00 zł
   Brutto


   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Masażer Megawand Gold

   Masażer Megawand Gold to doskonały gadżet erotyczny, który zapewni Ci niezapomniane doznania i rozkosz. Wyposażony w silikonową, wibrującą główkę, ten masażer oferuje aż 20 różnych trybów wibracji, z których każdy może być używany w 8 stopniach intensywności. Dzięki temu masażer daje Ci możliwość wyboru spośród imponującej liczby 160 trybów pracy, dostosowanych do Twoich preferencji i nastroju.

   Masażer Megawand Gold został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i satysfakcji. Jego ergonomiczna, lekko zakrzywiona obudowa zapewnia wygodny uchwyt i umożliwia umieszczenie silikonowej główki dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz, aby doświadczyć pełnej rozkoszy.

   Jeden z największych atutów Masażera Megawand Gold to wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą ładowarki USB. Dzięki temu masażer jest nie tylko wygodny w użyciu, ale również ekonomiczny, eliminując konieczność stosowania baterii. Po naładowaniu, masażer może pracować aż do 3 godzin, co zapewnia Ci długie i satysfakcjonujące sesje rozkoszy.

   Cechy produktu:

   • Silikonowa, wibrująca główka
   • 20 trybów wibracji, dostępnych w 8 stopniach intensywności
   • Ergonomiczna, lekko zakrzywiona obudowa
   • Wbudowany akumulator, ładowany za pomocą ładowarki USB
   • Łatwy w użyciu
   • Długi czas pracy po jednym ładowaniu (do 3 godzin)
   • Wygodny uchwyt
   • Niezwykle satysfakcjonujące doznania

   Silikonowa, wibrująca główka

   Masażer Megawand Gold posiada silikonową główkę, która zapewnia nie tylko miękkie i delikatne dotknięcie, ale również intensywne wibracje. Silikon to materiał wysokiej jakości, hipoalergiczny i łatwy do czyszczenia. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnymi doznaniami bez obaw o swoje zdrowie czy higienę.

   Główka masażera jest również wibrująca, co dodatkowo intensyfikuje doznania i zapewnia Ci maksymalną satysfakcję. Wibracje można regulować w 20 różnych trybach, dostępnych w 8 stopniach intensywności, dzięki czemu masażer można dostosować do indywidualnych preferencji i nastroju.

   Dzięki silikonowej, wibrującej główce Masażera Megawand Gold możesz cieszyć się niezwykle przyjemnymi i satysfakcjonującymi doznaniami, które zapewnią Ci niezapomniane chwile rozkoszy.

   Ergonomiczna, lekko zakrzywiona obudowa

   Masażer Megawand Gold został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Jego ergonomiczna, lekko zakrzywiona obudowa zapewnia wygodny uchwyt, dzięki czemu masażer jest łatwy w obsłudze i umożliwia precyzyjne umieszczenie silikonowej główki dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

   Dzięki ergonomicznej obudowie, możesz swobodnie manewrować masażerem, kontrolując nacisk i kierunek dotyku. To pozwala Ci na maksymalne wykorzystanie potencjału masażera i doświadczenie pełnej rozkoszy.

   Wygodny uchwyt masażera Megawand Gold sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemne i intuicyjne. Masuj swoje ciało w sposób, który Ci odpowiada i ciesz się niezapomnianymi doznaniami.

   Wbudowany akumulator, ładowany za pomocą ładowarki USB

   Masażer Megawand Gold to idealny gadżet, jeśli zależy Ci na komfortowym użytkowaniu i oszczędnościach. Wyposażony w wbudowany akumulator, masażer może być ładowany za pomocą ładowarki USB, co eliminuje konieczność stosowania baterii.

   Akumulator zapewnia długą pracę masażera po jednym ładowaniu - nawet do 3 godzin. Dzięki temu możesz cieszyć się niezwykle satysfakcjonującymi sesjami rozkoszy, nie martwiąc się o to, że baterie się wyczerpią w najmniej odpowiednim momencie.

   Ładowanie Masażera Megawand Gold jest również niezwykle proste. Wystarczy podłączyć go do ładowarki USB i po około 1,5 godziny masażer będzie gotowy do użycia. To jeszcze jedna zaleta, która sprawia, że korzystanie z tego gadżetu jest wygodne i bezproblemowe.

   Podsumowanie

   Masażer Megawand Gold to niezwykle wyjątkowy gadżet erotyczny, który zapewni Ci niezapomniane doznania i rozkosz. Dzięki silikonowej, wibrującej główce i 20 trybom wibracji, masażer oferuje niezrównane możliwości dostosowania do indywidualnych preferencji i nastroju.

   Ergonomiczna, lekko zakrzywiona obudowa zapewnia wygodny uchwyt i precyzyjne umieszczenie główki masażera, aby doświadczyć maksymalnej przyjemności. Wbudowany akumulator, ładowany za pomocą ładowarki USB, pozwala na długą pracę masażera bez potrzeby stosowania baterii.

   Wybierz Masażer Megawand Gold i ciesz się niezapomnianymi chwilami rozkoszy i satysfakcji.

   DORCEL
   24 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Masażer Megawand Gold
   Masażer Megawand Gold

   Masażer Megawand Gold

   265,00 zł
   Brutto