Phobium Pheromo for men 15 ml
   Phobium Pheromo for men 15 ml
   Phobium Pheromo for men 15 ml
   Phobium Pheromo for men 15 ml

   Phobium Pheromo for men 15 ml

   Recenzji(0)
   58,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Phobium Pheromo for men 15 ml

   Phobium Pheromo for men to erotyczna woda toaletowa stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy pragną zwiększyć swoje atrakcyjność w oczach kobiet. Dzięki unikalnej formule zawierającej atraktant zapachowy, ten produkt działa jak magnes na piękne przedstawicielki płci przeciwnej.

   Opakowanie tego świeżego i zmysłowego zapachu wynosi 15 ml, co sprawia, że jest on wyjątkowo praktyczny i poręczny. Możesz go zabrać ze sobą wszędzie, aby w każdej chwili poczuć się pewniej i bardziej pożądanym.

   Cechy produktu:

   • Unikalna formuła z atraktantem zapachowym
   • Wygodne opakowanie o pojemności 15 ml

   Unikalna formuła z atraktantem zapachowym

   Phobium Pheromo for men zawiera unikalną formułę z atraktantem zapachowym, który działa na zmysły kobiet. Jego składniki zostały starannie dobrane, aby stworzyć męski zapach, który przyciąga uwagę i budzi pożądanie. Już po pierwszym użyciu poczujesz się bardziej pewny siebie i atrakcyjny dla płci przeciwnej.

   Atraktant zapachowy działa na zmysły kobiet, wzmacniając ich pozytywne odczucia wobec mężczyzny noszącego ten zapach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich panów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse w zdobyciu drugiej połówki.

   Dzięki Phobium Pheromo for men możesz być pewien, że zwrócisz na siebie uwagę i zostawisz niezapomniane wrażenie na każdej kobiecie.

   Wygodne opakowanie o pojemności 15 ml

   Phobium Pheromo for men jest dostępny w wygodnym opakowaniu o pojemności 15 ml. Jest to idealny rozmiar do noszenia ze sobą w torbie czy kieszeni, dzięki czemu możesz mieć go zawsze pod ręką. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na randce czy na imprezie, możesz odświeżyć swój zapach w każdej chwili.

   Dodatkowo, opakowanie jest solidne i trwałe, zapewniając ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami czy rozlaniem produktu. Dzięki temu możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo nawet w trudniejszych warunkach.

   Phobium Pheromo for men 15 ml to nie tylko wyjątkowy zapach, ale także praktyczne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy cenią sobie mobilność i elastyczność w dbaniu o swój wygląd.

   Podsumowanie

   Phobium Pheromo for men 15 ml to erotyczna woda toaletowa stworzona specjalnie dla mężczyzn pragnących zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet. Dzięki unikalnej formule z atraktantem zapachowym, ten produkt działa jak magnes na piękne przedstawicielki płci przeciwnej. Opakowanie o pojemności 15 ml sprawia, że jest on wyjątkowo praktyczny i poręczny, idealny do noszenia ze sobą w podróży czy na co dzień.

   AURORA
   49 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Phobium Pheromo for men 15 ml
   Phobium Pheromo for men 15 ml

   Phobium Pheromo for men 15 ml

   58,00 zł
   Brutto