Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa
   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa
   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa
   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa

   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa

   Recenzji(0)
   41,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa

   Masturbator składa się z zamkniętej, plastikowej obudowy wyglądem przypominającej tabletkę, wewnątrz której znajduje się miękka, żelowa pochwa. Powierzchnia masturbatora pokryta jest rozmaitymi wypustkami i występami. Produkt niezwykle dyskretny, wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Doskonale mieści się w dłoni a jego rozmiar to zaledwie 7 cm x 5 cm. Pochwa wykonana z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku elastomeru zapewniającego niezwykle realistyczne odczucia i doskonalą stymulację. Sexy Pills jest bardzo rozciągliwy i elastyczny - pasuje na każdy rozmiar członka.

   Cechy produktu:

   • Dyskretna obudowa w kształcie tabletki
   • Miękka, żelowa pochwa z różnymi wypustkami i występami
   • Wygodny i komfortowy w użytkowaniu
   • Realistyczne odczucia i doskonała stymulacja
   • Rozmiar pochwy: 7 cm x 5 cm
   • Rozmiar plastikowej obudowy: 10,5 cm
   • Materiał: elastomer (żel)

   Dyskretna obudowa w kształcie tabletki

   Masturbator Sexy Pills Kinky Różowa skrywa swoje prawdziwe przeznaczenie pod postacią dyskretnej obudowy w kształcie tabletki. Dzięki temu możesz zawsze mieć go przy sobie, bez obaw o odkrycie jego prawdziwego przeznaczenia. Idealny towarzysz podróży i niezastąpiona pomoc w intymnych chwilach.

   Obudowa w kształcie tabletki jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna. Jej minimalistyczny design sprawia, że produkt nie wzbudza podejrzeń i można go swobodnie przechowywać w dowolnym miejscu.

   Wybierz dyskrecję i ciesz się pełnym komfortem użytkowania masturbatora Sexy Pills Kinky Różowa.

   Miękka, żelowa pochwa z różnymi wypustkami i występami

   Pochwa w masturbatorze Sexy Pills Kinky Różowa wykonana jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku elastomeru. Zapewnia to niezwykle realistyczne odczucia i doskonałą stymulację. Poczuj się jak w prawdziwym akcie intymnym dzięki różnorodnym wypustkom i występom na powierzchni pochwy.

   Dzięki elastycznemu materiałowi, pochwa jest bardzo rozciągliwa i elastyczna. Dopasowuje się do każdego rozmiaru członka, zapewniając maksymalną wygodę i satysfakcję. Niezależnie od tego, jakie masz preferencje, masturbator Sexy Pills Kinky Różowa zapewni Ci niezapomniane doznania.

   Odkryj nowe poziomy przyjemności z miękką, żelową pochwą w masturbatorze Sexy Pills Kinky Różowa.

   Wygodny i komfortowy w użytkowaniu

   Masturbator Sexy Pills Kinky Różowa został zaprojektowany z myślą o Twoim pełnym komforcie podczas użytkowania. Jego rozmiar to zaledwie 7 cm x 5 cm, co sprawia, że doskonale mieści się w dłoni. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad ruchami i naciskiem, co przekłada się na jeszcze większą satysfakcję.

   Dodatkowo, dyskretna obudowa w kształcie tabletki gwarantuje bezproblemowe i wygodne przechowywanie masturbatora. Możesz zawsze mieć go przy sobie, gotowego na spontaniczne chwile rozkoszy.

   Wybierz wygodę i komfort użytkowania masturbatora Sexy Pills Kinky Różowa i ciesz się niezapomnianymi doznaniami w każdej chwili.

   Realistyczne odczucia i doskonała stymulacja

   Miękka, żelowa pochwa w masturbatorze Sexy Pills Kinky Różowa zapewnia niezwykle realistyczne odczucia. Elastyczny materiał doskonale imituje prawdziwą skórę, co sprawia, że poczujesz się jak w prawdziwym akcie intymnym.

   Różnorodne wypustki i występy na powierzchni pochwy dodatkowo intensyfikują stymulację. Dzięki nim możesz eksplorować różne techniki i odkrywać nowe sposoby na przyjemność. Niezależnie od tego, czy preferujesz delikatne pieszczoty czy intensywne bodźce, masturbator Sexy Pills Kinky Różowa zaspokoi Twoje najskrytsze pragnienia.

   Poczuj na własnej skórze doskonałą stymulację i niezapomniane doznania z masturbatorem Sexy Pills Kinky Różowa.

   Podsumowanie

   Masturbator Sexy Pills Kinky Różowa to niezwykle dyskretny i komfortowy w użytkowaniu produkt, który zapewni Ci niezapomniane doznania. Jego miękka, żelowa pochwa z różnymi wypustkami i występami gwarantuje realistyczne odczucia i doskonałą stymulację.

   Dodatkowo, masturbator jest wygodny w użytkowaniu dzięki swojemu rozmiarowi i elastycznemu materiałowi, który dopasowuje się do każdego rozmiaru członka. Dyskretna obudowa w kształcie tabletki zapewnia pełną dyskrecję i możliwość przechowywania w dowolnym miejscu.

   Wybierz Sexy Pills Kinky Różowa i ciesz się niezwykłymi doznaniami, które przekroczą Twoje oczekiwania.

   Love to Love
   14 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa
   Żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Pink

   Dyskretna żelowa pochwa Sexy Pills Kinky Różowa

   41,00 zł
   Brutto