Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie
   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie
   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie

   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie

   Recenzji(0)
   87,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie

   Ten wielofunkcyjny wibrator silikonowy Love Vibes Zelie to idealne narzędzie do stymulacji kobiecego punktu G. Zaprojektowany został z myślą o zapewnieniu maksymalnej przyjemności i satysfakcji.

   Cechy produktu:

   • 10 różnych funkcji wibracji, które pozwolą Ci odkrywać nowe poziomy rozkoszy
   • Lekko odchylona główka, która precyzyjnie dociera do punktu G i zapewnia intensywne doznania
   • Wykonany z wysokiej jakości silikonu, który jest bezpieczny dla ciała, hipoalergiczny i łatwy do czyszczenia
   • Różowy kolor, który dodaje mu elegancji i kobiecości
   • Długość wynosząca 18,6 cm, która zapewnia wygodny chwyt i precyzyjne prowadzenie
   • Średnica wynosząca 3,5 cm, która sprawia, że wibrator jest odpowiednio wypełniony i satysfakcjonujący
   • Zasilanie bateryjne - 2 x AAA (zawarte w zestawie), co pozwala na łatwe i szybkie korzystanie z urządzenia

   Intensywne doznania

   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie zapewnia niezwykle intensywne doznania dzięki swoim 10 różnym funkcjom wibracji. Możesz eksperymentować z różnymi ustawieniami, dopasowując je do swoich preferencji. Niezależnie od tego, czy wolisz delikatne wibracje czy też mocniejsze pulsacje, ten wibrator spełni Twoje oczekiwania.

   Co więcej, lekko odchylona główka urządzenia precyzyjnie dociera do Twojego punktu G, zapewniając intensywne pobudzenie i ekstazę. Dzięki temu wibratorowi będziesz w stanie osiągnąć niesamowite orgazmy i eksplorować swoje ciało w nowe, niezapomniane sposoby.

   Wysoka jakość wykonania

   Ten wibrator został wykonany z wysokiej jakości silikonu, który jest nie tylko bezpieczny dla Twojego ciała, ale także hipoalergiczny. Możesz zatem być pewna, że używanie tego produktu nie wywoła reakcji alergicznych ani podrażnień skóry. Ponadto, silikon jest łatwy do czyszczenia, co sprawia, że utrzymanie wibratora w idealnej czystości jest niezwykle proste.

   Wygodne użytkowanie

   Wibrator Love Vibes Zelie ma optymalne rozmiary, które zapewniają wygodny chwyt i precyzyjne prowadzenie. Długość wibratora wynosząca 18,6 cm sprawia, że możesz go łatwo kontrolować, a jednocześnie jest wystarczająco długi, aby dotrzeć do wszystkich pożądanych miejsc.

   Średnica wibratora wynosząca 3,5 cm sprawia, że jest on odpowiednio wypełniony, co gwarantuje pełne zaspokojenie i satysfakcję. Dodatkowo, zasilanie bateryjne (2 x AAA, zawarte w zestawie) pozwala na łatwe i szybkie korzystanie z urządzenia, bez konieczności ładowania.

   Podsumowanie

   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie to doskonały wybór dla każdej kobiety, która pragnie odkrywać nowe poziomy rozkoszy. Z jego 10 różnymi funkcjami wibracji, lekko odchyloną główką i wysoką jakością wykonania, ten wibrator spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wygodne użytkowanie i łatwość czyszczenia to dodatkowe atuty tego produktu. Nie czekaj dłużej i doświadcz niesamowitych doznań dzięki wibratorowi silikonowemu Love Vibes Zelie!

   YOBA
   6 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie
   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie

   Wibrator silikonowy Love Vibes Zelie

   87,00 zł
   Brutto