Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Pochwa, masturbator Monica
   Pochwa, masturbator Monica
   Pochwa, masturbator Monica
   Pochwa, masturbator Monica

   Pochwa, masturbator Monica

   Recenzji(0)
   72,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Pochwa, masturbator Monica

   Pochwa Monica to realistyczny masturbator stworzony specjalnie dla wymagających mężczyzn. Wykonany z niezwykle przyjemnego w dotyku, miękkiego materiału, który doskonale imituje ludzką skórę. Wyjątkowe wnętrze masturbatora posiada zróżnicowaną fakturę z licznych wypustek i zgrubień, zapewniających intensywną stymulację penisa.

   Cechy produktu:

   • Materiał: TPR
   • Długość: 14,5 cm
   • Szerokość: 7,5 cm
   • Wysokość: 5,5 cm
   • Średnica dziurki: 1 - 6 cm
   • Kolor: cielisty

   Zróżnicowana faktura dla maksymalnej stymulacji

   Pochwa Monica została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną przyjemność podczas użytkowania. Jej wnętrze posiada różnorodną fakturę, składającą się z licznych wypustek i zgrubień. Dzięki temu, masturbator doskonale stymuluje penisa, zapewniając niezapomniane doznania.

   Wysokiej jakości materiał TPR, z którego został wykonany masturbator, jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także elastyczny i trwały. Dzięki temu, produkt jest wygodny w użytkowaniu i łatwy do czyszczenia.

   Średnica dziurki pochwy Monica jest regulowana, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji. Jej zakres wynosi od 1 do 6 cm, co daje możliwość dostosowania masturbatora do rozmiaru penisa.

   Kompaktowe i dyskretne rozmiary

   Masturbator Monica to nie tylko urządzenie zapewniające nieziemską przyjemność, ale także praktyczne i kompaktowe w formie. Jego długość wynosi 14,5 cm, szerokość - 7,5 cm, a wysokość - 5,5 cm. Dzięki tym rozmiarom, produkt jest łatwy do przechowywania i transportu.

   Kolor masturbatora Monica to delikatny odcień cielisty, który dodatkowo podkreśla naturalność i autentyczność doznania. Dzięki temu, użytkowanie masturbatora staje się jeszcze bardziej realistyczne i satysfakcjonujące.

   Podsumowanie

   Pochwa, masturbator Monica to produkt idealny dla mężczyzn o wysokich wymaganiach. Jego realistyczna struktura, wykonanie z przyjemnego w dotyku materiału oraz różnorodna faktura wnętrza zapewniają intensywne doznania podczas masturbacji. Kompaktowe rozmiary i dyskretne wykonanie sprawiają, że produkt jest wygodny w użytkowaniu i łatwy do przechowywania. Wybierając masturbator Monica, zapewniasz sobie niezapomniane chwile rozkoszy i satysfakcji.

   Kokos
   59 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Pochwa, masturbator Monica
   Pochwa, masturbator Monica

   Pochwa, masturbator Monica

   72,00 zł
   Brutto