Pochwa, masturbator Jina
   Pochwa, masturbator Jina
   Pochwa, masturbator Jina
   Pochwa, masturbator Jina

   Pochwa, masturbator Jina

   Recenzji(0)
   54,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Pochwa, masturbator Jina

   Pochwa Jina to realistyczny masturbator stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje niezapomniane doznania i maksymalną przyjemność.

   Cechy produktu:

   • Realistyczny wygląd i faktura
   • Miękki materiał o przyjemnej w dotyku
   • Ciasne wnętrze z różnorodnymi wypustkami i zgrubieniami
   • Długość: 14,5 cm
   • Szerokość: 4,5 cm
   • Wysokość: 6 cm
   • Średnica dziurki: 1 - 6 cm
   • Kolor: cielisty

   Zabawka dla pełnej satysfakcji

   Pochwa Jina została zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną satysfakcję podczas użytkowania. Jej realistyczny wygląd i faktura sprawiają, że doznania są zbliżone do prawdziwego kontaktu. Miękki materiał, który przypomina ludzką skórę, dodatkowo podkreśla autentyczność doświadczenia.

   Ciasne wnętrze masturbatora jest wyjątkowo stymulujące. Różnorodne wypustki i zgrubienia zapewniają intensywną i niezwykle przyjemną masaż. Dzięki temu każde użycie jest niepowtarzalnym doznaniem.

   Pochwa Jina została stworzona z myślą o Twojej przyjemności. Jej ergonomiczny kształt oraz idealne dopasowanie do dłoni sprawiają, że manipulowanie nią jest proste i komfortowe.

   Świadome wybory

   Masturbator Pochwa Jina został wykonany z bezpiecznego dla ciała materiału TPR. Jest to substancja hypoalergiczna, która nie powoduje podrażnień ani alergii. Dodatkowo, materiał ten jest łatwy do czyszczenia, co zapewnia higienę podczas użytkowania.

   Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, Pochwa Jina jest idealnym towarzyszem podróży. Możesz zabrać ją ze sobą wszędzie, aby mieć dostęp do niezapomnianych doznań w każdej chwili.

   Podsumowanie

   Pochwa Jina to doskonały masturbator, który zapewnia niezapomniane doznania i pełną satysfakcję. Jego realistyczny wygląd, miękki materiał i stymulujące wnętrze sprawiają, że każde użycie jest niepowtarzalnym przeżyciem. Bezpieczne materiały i kompaktowe wymiary to dodatkowe atuty, które sprawiają, że Pochwa Jina jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

   Kokos

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Pochwa, masturbator Jina
   Pochwa, masturbator Jina

   Pochwa, masturbator Jina

   54,00 zł
   Brutto