Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini

   Recenzji(0)
   34,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini

   Naturalna świeca o zapachu brzoskwini, przeznaczona do podniecającego masażu ciała. Płyn powstały z roztopionej świecy ma odżywczy wpływ na skórę, nadając jej delikatną gładkość. Świeca marki Plaisir Secret jest przeznaczona do masażu całego ciała. Po zapaleniu topi się, zmieniając się w ciepły, wonny olejek, który pozwala skórze lepiej chłonąć składniki odżywcze. Doskonale sprawdza się do relaksującego masażu. Odpowiednio dobrany skład olejków sprawia, że skóra jest bardziej miękka, odżywiona i nawilżona. Produkt posiada przyjemny i pobudzający zapach brzoskwini. Olejek jest delikatny i jedwabiście gładki, dzięki czemu może być stosowany na całym ciele.

   Cechy produktu:

   • Pojemność: 35 ml
   • Zapach: peach (brzoskwinia)

   Właściwości świecy do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini:

   1. Odżywcze działanie na skórę

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini posiada odżywcze właściwości, które wpływają na kondycję skóry. Jej płyn, powstały z roztopionej świecy, nawilża i odżywia skórę, nadając jej delikatną gładkość. Dzięki temu masaż nie tylko relaksuje, ale także pielęgnuje skórę.

   2. Skuteczne nawilżenie

   Olejek, który powstaje po roztopieniu świecy, głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Dzięki temu masaż przy użyciu tej świecy daje długotrwałe efekty nawilżające, które utrzymują się nawet po zakończeniu masażu.

   3. Przyjemny zapach brzoskwini

   Zapach brzoskwini, który posiada ta świeca do masażu erotycznego, jest nie tylko przyjemny dla zmysłów, ale także pobudzający. Dodaje on atmosfery i stymuluje zmysły, intensyfikując doznania podczas masażu.

   Zalety świecy do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini:

   1. Odpowiednio dobrany skład

   Świeca marki Plaisir Secret została stworzona z myślą o najwyższej jakości i bezpieczeństwie użytkowania. Jej skład został odpowiednio dobrany, aby zapewnić najlepsze efekty pielęgnacyjne i aromatyczne.

   2. Delikatność i gładkość olejku

   Olejek, który powstaje po roztopieniu świecy, jest nie tylko delikatny dla skóry, ale także jedwabiście gładki. Dzięki temu masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i relaksujący.

   3. Skuteczne nawilżenie i odżywienie skóry

   Działanie nawilżające i odżywcze tej świecy sprawia, że skóra jest bardziej miękka, odżywiona i nawilżona. Regularne stosowanie pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapobiegając jej przesuszeniu i szorstkości.

   Podsumowanie

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini marki Plaisir Secret to produkt, który nie tylko zapewnia przyjemność i relaks podczas masażu, ale także pielęgnuje skórę. Jej odżywcze właściwości, przyjemny zapach brzoskwini oraz delikatność olejku sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób pragnących połączyć przyjemność z pielęgnacją skóry. Niezależnie od tego, czy masaż jest wykonywany samodzielnie, czy w parze, ta świeca stworzy odpowiednią atmosferę i zapewni intensywne doznania. Wypróbuj ją już dziś i odkryj nowe możliwości masażu erotycznego.

   Plaisire Secret

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini

   Inni kupili również:

   Świeca do masażu, zapach brzoskwini Massage Candle PEACH

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu brzoskwini

   34,00 zł
   Brutto