Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Cockring Anal Plug
   Cockring Anal Plug
   Cockring Anal Plug
   Cockring Anal Plug

   Cockring Anal Plug

   Recenzji(0)
   127,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Cockring Anal Plug

   Wysokiej jakości pierścień erekcyjny z wibrującym stymulatorem krocza. Uciskowy podwójny pierścień na penisa i jądra ma za zadanie wydłużyć i wzmocnić erekcję, po to, abyś mógł razem z partnerką cieszyć się dłuższą przyjemnością płynącą z seksu. Cockring Anal Plug posiada wyprofilowaną wtyczkę analną z 10 trybami wibracji oraz prążkami stymulującymi wokół. Dodatkowo gadżet posiada silikonowe wypustki które mierzą prosto w męskie krocze, czyli wrażliwe na stymulację miejsce między jądrami, a anusem.

   Cechy produktu:

   • Wyprofilowana wtyczka analna z 10 trybami wibracji
   • Uciskowy podwójny pierścień na penisa i jądra
   • Silikonowe wypustki stymulujące wrażliwe miejsce między jądrami a anusem
   • Uniwersalna, rozciągliwa średnica pierścieni

   Wyprofilowana wtyczka analna z 10 trybami wibracji

   Wtyczka analna Cockring Anal Plug została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną stymulację analną. Posiada aż 10 trybów wibracji, które można łatwo dostosować do własnych preferencji. Dzięki temu masz możliwość odkrywania różnych rodzajów przyjemności i eksperymentowania z intensywnością wibracji.

   Wtyczka analna ma również prążki stymulujące wokół, które dodatkowo zwiększają doznania i podnoszą poziom przyjemności podczas użytkowania. Dzięki temu gadżetowi możesz doświadczyć niezapomnianych chwil erotycznych i odkryć nowe możliwości rozkoszy.

   Długość całkowita wtyczki analnej wynosi 16 cm, a jej długość użytkowa to 8,5 cm. Średnica wtyczki analnej to 3,8 cm, co zapewnia odpowiednie wypełnienie i komfort podczas penetracji.

   Uciskowy podwójny pierścień na penisa i jądra

   Pierścień erekcyjny Cockring Anal Plug to nie tylko wtyczka analna, ale również uciskowy pierścień na penisa i jądra. Jego głównym celem jest wydłużenie i wzmocnienie erekcji, co przekłada się na dłuższą i bardziej intensywną przyjemność podczas stosunku.

   Pierścień jest uniwersalny i rozciągliwy, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do różnych rozmiarów penisa. Dodatkowo, średnica pierścieni bez rozciągania wynosi od 3 do 3,4 cm, co zapewnia pewne i wygodne noszenie.

   Materiał, z którego wykonany jest pierścień, to wysokiej jakości silikon. Jest on bezpieczny dla ciała, łatwy do czyszczenia i przyjemny w dotyku. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortowym użytkowaniem i pełnym bezpieczeństwem podczas używania tego gadżetu erotycznego.

   Silikonowe wypustki stymulujące wrażliwe miejsce między jądrami a anusem

   Cockring Anal Plug posiada silikonowe wypustki, które mają za zadanie stymulować wrażliwe miejsce między jądrami a anusem. To obszar, który jest szczególnie wrażliwy na dotyk i stymulację, dlatego dodatkowa stymulacja tego obszaru może przynieść niezwykłe doznania i zwiększyć intensywność orgazmu.

   Wypustki są miękkie, delikatne i elastyczne, co zapewnia przyjemne doznania podczas użytkowania. Dzięki nim możesz odkryć nowe formy przyjemności i eksperymentować z różnymi technikami stymulacji.

   Podsumowanie

   Cockring Anal Plug to wysokiej jakości gadżet erotyczny, który oferuje wiele możliwości eksploracji i przyjemności. Wyprofilowana wtyczka analna z 10 trybami wibracji, uciskowy podwójny pierścień na penisa i jądra oraz silikonowe wypustki stymulujące to cechy, które wyróżniają ten produkt na tle innych.

   Dodatkowo, uniwersalna średnica pierścieni i wysokiej jakości silikon sprawiają, że Cockring Anal Plug jest wygodny, bezpieczny i łatwy w użytkowaniu. Dzięki niemu możesz odkryć nowe formy przyjemności, zwiększyć intensywność orgazmu i cieszyć się dłuższą i bardziej satysfakcjonującą przyjemnością płynącą z seksu.

   BlueJunker
   43 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Cockring Anal Plug
   Cockring Anal Plug

   Cockring Anal Plug

   127,00 zł
   Brutto