Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu

   Recenzji(0)
   34,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu to naturalny gadżet przeznaczony do podniecającego masażu ciała. Płyn powstały z roztopionej świecy ma odżywczy wpływ na skórę, nadając jej delikatną gładkość. Marka Plaisir Secret stworzyła tę świecę specjalnie do masażu całego ciała, zapewniając niezapomniane doznania.

   Przyjemny zapach karmelu sprawia, że masaż staje się jeszcze bardziej pobudzający. Olejek, który powstaje po stopieniu się świecy, jest delikatny i jedwabiście gładki. Dzięki temu może być stosowany na całym ciele, zapewniając pełne uczucie relaksu i rozkoszy.

   Cechy produktu:

   • Świeca do masażu erotycznego
   • Zapach karmelu
   • Pojemność: 35 ml

   Właściwości świecy:

   Pobudzający zapach:

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu posiada wyjątkowy aromat, który pobudza zmysły i tworzy niesamowitą atmosferę podczas intymnych spotkań. Zapach karmelu jest słodki, uwodzicielski i pobudza do działania.

   Odżywczy wpływ na skórę:

   Roztopiony płyn z tej świecy ma odżywczy wpływ na skórę, nadając jej delikatną gładkość. Olejek zawarty w płynie doskonale nawilża skórę, sprawiając, że staje się bardziej miękka, odżywiona i elastyczna.

   Relaksujący masaż:

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu jest idealna do relaksującego masażu całego ciała. Olejek, który powstaje po zapaleniu świecy, pozwala skórze lepiej chłonąć składniki odżywcze, co sprawia, że masaż jest jeszcze bardziej efektywny i relaksujący.

   Zalety produktu:

   Pobudzający zapach karmelu:

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu posiada intensywny, pobudzający zapach, który tworzy niesamowitą atmosferę podczas intymnych chwil. Zapach karmelu jest uwodzicielski i pobudza zmysły, dodając masażowi dodatkowego pikantnego charakteru.

   Nawilżenie i odżywienie skóry:

   Dzięki odżywczym właściwościom płynu z roztopionej świecy, skóra staje się bardziej miękka, odżywiona i nawilżona. Olejek zawarty w świecy doskonale nawilża skórę, sprawiając, że nabiera ona zdrowego wyglądu i elastyczności.

   Relaks i rozkosz:

   Relaksujący masaż z użyciem tej świecy pozwala na oderwanie się od codziennych trosk i cieszenie się chwilą pełną rozkoszy. Delikatny, jedwabiście gładki olejek sprawia, że masaż staje się niezapomnianym doświadczeniem, pozostawiając skórę w doskonałym stanie.

   Podsumowanie:

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu marki Plaisir Secret to idealny gadżet dla osób pragnących odkryć nowe, intymne doznania. Jej pobudzający zapach karmelu i odżywcze właściwości sprawiają, że masaż staje się jeszcze bardziej przyjemny i relaksujący. Dodatkowo, intensywny aromat karmelu pobudza zmysły, tworząc niesamowitą atmosferę podczas bliskich spotkań. Świeca zapewnia pełne uczucie rozkoszy i pozwala na cieszenie się chwilą pełną relaksu i intymności.

   Plaisire Secret

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu
   Świeca do masażu, zapach karmelu Massage Candle Caramel

   Świeca do masażu erotycznego o zapachu karmelu

   34,00 zł
   Brutto