Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml
   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml
   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml

   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml

   Recenzji(0)
   54,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml

   Żel intymny, pielęgnacyjny, przeznaczony dla kobiet, które mają problem z pobudzeniem erotycznym. Ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety i potęguje doznania, a odpowiednio dobrane składniki pielęgnacyjne stymulują i poprawiają ukrwienie miejsc intymnych.

   Informacje: Produkt nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu.

   Opakowanie: 150 ml

   Cechy produktu:

   • Zwiększa pobudzenie erotyczne kobiet
   • Ułatwia osiągnięcie orgazmu
   • Potęguje doznania seksualne
   • Stymuluje i poprawia ukrwienie miejsc intymnych

   Zwiększa pobudzenie erotyczne kobiet

   Żel dla kobiet PlayWomen został stworzony specjalnie dla tych kobiet, które mają trudności z pobudzeniem erotycznym. Dzięki swoim składnikom aktywnym, łagodzi napięcie, zwiększa wrażliwość i stymuluje receptory w miejscach intymnych. To sprawia, że kobieta jest gotowa na intymne doznania, a jej pobudzenie erotyczne jest znacznie większe.

   Żel działa delikatnie, nie powodując żadnych podrażnień ani uczucia pieczenia. Jego działanie jest skoncentrowane na poprawie krążenia krwi w okolicach intymnych, co dodatkowo intensyfikuje doznania seksualne. Dzięki temu, kobieta może osiągnąć pełniejszą i satysfakcjonującą satysfakcję seksualną.

   Regularne stosowanie żelu pozwala na stopniowe zwiększanie pobudzenia erotycznego i osiąganie coraz większych doznań seksualnych. To produkt, który naprawdę może zmienić jakość życia seksualnego każdej kobiety.

   Ułatwia osiągnięcie orgazmu

   Dla wielu kobiet osiągnięcie orgazmu może być trudne lub wymagać dużo wysiłku. Żel dla kobiet PlayWomen został stworzony właśnie po to, aby ułatwić kobietom osiągnięcie pełnego i satysfakcjonującego orgazmu.

   Dzięki swoim składnikom aktywnym, żel działa stymulująco na receptory w miejscach intymnych, zwiększając wrażliwość i ułatwiając osiągnięcie szczytowego punktu podczas stosunku seksualnego.

   Żel działa również relaksująco, co pomaga w redukcji napięcia i stresu, które często są przeszkodą w osiągnięciu orgazmu. Dzięki temu, kobieta może się skupić na przyjemności i czerpać pełne doznania seksualne.

   Potęguje doznania seksualne

   Żel dla kobiet PlayWomen to produkt, który nie tylko ułatwia osiągnięcie orgazmu, ale także potęguje doznania seksualne. Dzięki swoim składnikom aktywnym, żel intensyfikuje odczucia podczas stosunku seksualnego, sprawiając, że stają się one bardziej intensywne i przyjemne.

   Działanie żelu polega na stymulowaniu receptorów w miejscach intymnych, co zwiększa wrażliwość i czułość. To sprawia, że dotyk partnera jest jeszcze bardziej odczuwalny, a doznania stają się bardziej ekscytujące.

   Żel dla kobiet PlayWomen nie tylko wpływa na intensywność doznań, ale także na ich jakość. Działa nawilżająco i wygładzająco, co poprawia komfort podczas stosunku seksualnego i sprawia, że jest on bardziej przyjemny dla obu partnerów.

   Podsumowanie

   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml to specjalistyczny produkt, który został stworzony dla kobiet, które mają problem z pobudzeniem erotycznym. Dzięki swoim składnikom aktywnym, żel ułatwia osiągnięcie orgazmu i potęguje doznania seksualne. Działa delikatnie, nie powodując podrażnień, a jego działanie skupia się na poprawie krążenia krwi w miejscach intymnych. Regularne stosowanie żelu pozwala na stopniowe zwiększanie pobudzenia erotycznego i osiąganie coraz większych doznań seksualnych.

   Medica-Group
   10 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml
   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml

   Żel dla kobiet PlayWomen 150 ml

   54,00 zł
   Brutto