Stifler's Colletion Lover's Kit
   Stifler's Colletion Lover's Kit
   Stifler's Colletion Lover's Kit
   Stifler's Colletion Lover's Kit

   Stifler's Colletion Lover's Kit

   Recenzji(0)
   171,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Stifler's Colletion Lover's Kit

   Zestaw gadżetów BDSM dla odważnych.

   Ekskluzywna obroża: wykonana z ekologicznej i wytrzymałej skóry przyjemnej w dotyku i wygodnej w noszeniu, wysadzana srebrnymi kryształkami. Posiada ring, do którego można podpiąć smycz, dzięki której uzyskamy jeszcze większą kontrolę nad partnerką/partnerem.

   średnica: 2 cm
   regulacja: 36 cm - 42 cm

   Pejcz: wykonany ze skóry ekologicznej, posiada skórzane paski, jest bardzo wytrzymały i mocny. Można nim głaskać i pieścić.

   długość całkowita: 50 cm
   długość rzemieni: 30 cm
   długość rączki: 20 cm
   średnica rączki: 1,7 cm

   Kajdanki: wykonane ze skóry ekologicznej, ozdobione metalowymi dodatkami, wygodne w noszeniu. Kajdanki połączone srebrnym łańcuchem można od siebie odpiąć, dzięki klipsom zamontowanym z obu stron łańcuszka.

   długość łańcuszka: 5 cm + 5 cm karabińczyki (razem 10 cm)
   regulacja mankietów: 18 cm - 22 cm
   szerokość mankietów: 4 cm

   Cechy produktu:

   • Ekskluzywna obroża wykonana z ekologicznej skóry
   • Obroża wysadzana srebrnymi kryształkami
   • Możliwość podpięcia smyczy do obroży
   • Regulacja obroży od 36 cm do 42 cm
   • Pejcz wykonany ze skóry ekologicznej
   • Skórzane paski na pejcza
   • Długość pejcza: 50 cm
   • Długość rzemieni: 30 cm
   • Długość rączki: 20 cm
   • Średnica rączki: 1,7 cm
   • Kajdanki wykonane ze skóry ekologicznej
   • Ozdobione metalowymi dodatkami
   • Kajdanki połączone srebrnym łańcuchem
   • Możliwość odpięcia kajdanek
   • Długość łańcuszka: 10 cm
   • Regulacja mankietów od 18 cm do 22 cm
   • Szerokość mankietów: 4 cm

   Zestaw cech:

   Ekskluzywna obroża wykonana z ekologicznej skóry

   Obroża z kolekcji Stifler's Colletion Lover's Kit została wykonana z wysokiej jakości ekologicznej skóry. Materiał ten jest przyjemny w dotyku, dzięki czemu noszenie obroży jest komfortowe i nie powoduje podrażnień skóry. Obroża jest trwała i wytrzymała, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

   Obroża została dodatkowo ozdobiona srebrnymi kryształkami, które nadają jej ekskluzywny wygląd. Kryształki pięknie mienią się w świetle, co dodaje całości jeszcze większego uroku.

   Dodatkowo, obroża posiada ring, do którego można podpiąć smycz. Dzięki temu, użytkownik może uzyskać jeszcze większą kontrolę nad partnerką lub partnerem. Obroża jest idealnym gadżetem do eksploracji BDSM i wprowadzenia odrobinę dominacji do sypialni.

   Pejcz wykonany ze skóry ekologicznej

   Pejcz z Lover's Kit został wykonany ze skóry ekologicznej, która jest wyjątkowo wytrzymała i mocna. Dzięki temu, pejcz można używać nawet przy intensywnych i dynamicznych ruchach bez obaw o jego zniszczenie.

   Pejcz posiada skórzane paski, które dodatkowo podkreślają jego estetykę. Paski są miękkie i delikatne, co sprawia, że używanie pejcza jest przyjemne zarówno dla biczowanego, jak i dla biczującego.

   Długość całkowita pejcza wynosi 50 cm, co pozwala na precyzyjne i kontrolowane uderzenia. Rzemienie mają długość 30 cm, a rączka 20 cm. Rączka pejcza ma średnicę 1,7 cm, co zapewnia pewny i wygodny chwyt.

   Kajdanki wykonane ze skóry ekologicznej

   Kajdanki z Lover's Kit zostały wykonane ze skóry ekologicznej o wysokiej jakości. Skóra jest miękka, przyjemna w dotyku i nie powoduje podrażnień skóry. Kajdanki są wygodne w noszeniu przez dłuższy czas, co pozwala na pełną eksplorację BDSM.

   Kajdanki są ozdobione metalowymi dodatkami, które nadają im elegancki wygląd. Dodatki te dodają całości charakteru i sprawiają, że kajdanki prezentują się ekskluzywnie.

   Kajdanki połączone są srebrnym łańcuchem, który można odpiąć. Dzięki temu, kajdanki można używać zarówno w wersji połączonej, jak i oddzielnej. Kajdanki mają regulację, umożliwiającą dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Mankiety można regulować w zakresie od 18 cm do 22 cm, a ich szerokość wynosi 4 cm.

   Podsumowanie

   Zestaw gadżetów BDSM Lover's Kit z kolekcji Stifler's Colletion to idealny wybór dla osób, które chcą wprowadzić odrobinę pikanterii do swojego życia seksualnego. Ekskluzywna obroża, pejcz i kajdanki wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej gwarantują nie tylko trwałość, ale także komfort użytkowania.

   Dodatkowo, obroża ozdobiona srebrnymi kryształkami nadaje całości eleganckiego charakteru, podkreślając wyjątkowość tego zestawu. Pejcz z miękkimi skórzanymi paskami pozwoli na eksplorację i odkrywanie nowych doznań, a kajdanki z możliwością odpięcia łańcuszka zapewnią swobodę i różnorodność w zabawie.

   Z Lover's Kit każde spotkanie w sypialni stanie się niezapomnianym przeżyciem, pełnym ekscytacji i nowych doznań.

   Medica-Group

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Stifler's Colletion Lover's Kit
   Stifler's Colletion Lover's Kit

   Stifler's Colletion Lover's Kit

   171,00 zł
   Brutto