Łańcuszek z zaciskami na sutki 02
   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02
   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02
   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02
   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02

   Recenzji(0)
   42,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02

   Łańcuszek na sutki z regulowaną siłą nacisku, który zapewnia niezapomniane doznania. Klamerki posiadają możliwość regulacji, co umożliwia dostosowanie siły zacisku do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Dodatkowo łańcuszek, który łączy zaciski, pięknie ozdabia ciało, nadając mu wyjątkowego charakteru.

   Cechy produktu:

   • Materiał: metal
   • Kolor: srebrny
   • Długość całkowita: ok. 44 cm
   • Długość łańcuszka: 31 cm
   • Regulacja zacisku: tak
   • Miękkie wykończenie: tak
   • Ozdobny woreczek do przechowywania: tak

   Regulowana siła nacisku

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02 został wyposażony w klamerki, które umożliwiają regulację siły nacisku. Dzięki temu użytkownik może dostosować zaciski do swoich preferencji i stopnia komfortu. Regulacja siły nacisku pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb każdej osoby, zapewniając maksymalną satysfakcję i przyjemność podczas korzystania z produktu.

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02 gwarantuje nie tylko intensywne doznania, ale także pełną kontrolę nad siłą nacisku, co sprawia, że użytkownik może eksperymentować i odkrywać nowe granice przyjemności.

   Regulowana siła nacisku to jedna z najważniejszych cech tego produktu, która wyróżnia go spośród innych dostępnych na rynku akcesoriów erotycznych.

   Wygodne i bezpieczne użytkowanie

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02 został zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. Klamerki posiadają miękkie wykończenie, które zapewnia delikatny dotyk i minimalizuje ryzyko podrażnień skóry. Dzięki temu produkt jest przyjemny w dotyku i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia.

   Ponadto, łańcuszek posiada regulowany zacisk, który umożliwia precyzyjne dopasowanie do sutków. Dzięki temu produkt jest wygodny w noszeniu i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

   Warto również dodać, że łańcuszek jest wykonany z metalu o wysokiej jakości, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu można cieszyć się nim przez długi czas, bez obaw o jego stan techniczny.

   Ozdobny woreczek do przechowywania

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02 dostarczany jest wraz z ozdobnym woreczkiem do przechowywania. Dzięki temu można go bezpiecznie przechowywać i zabierać w podróż, nie martwiąc się o jego uszkodzenie lub zgubienie. Woreczek jest również estetycznym dodatkiem, który nadaje produktowi elegancki wygląd.

   Dodatkowo, przechowywanie łańcuszka w woreczku chroni go przed kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi, co wydłuża jego żywotność i zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania.

   Podsumowanie

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02 to idealny gadżet erotyczny dla osób poszukujących niezapomnianych doznań i chcących eksplorować swoje intymne pragnienia. Jego regulowana siła nacisku, wygodne i bezpieczne użytkowanie oraz ozdobny woreczek do przechowywania sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjny i funkcjonalny produkt.

   Dzięki temu łańcuszkowi można cieszyć się satysfakcjonującym doświadczeniem, dostosowanym do własnych preferencji i potrzeb. Bez wątpienia jest to akcesorium, które warto mieć w swojej kolekcji erotycznych gadżetów.

   Fetish Tentation

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02
   Łańcuszek ozdobny 02

   Łańcuszek z zaciskami na sutki 02

   42,00 zł
   Brutto