Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush
   Brush Crush

   Brush Crush

   Recenzji(0)
   291,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Brush Crush

   Brush Crush to designerski, wibrator typu "wand" wykonany z wysokiej jakości silikonu. Jest przeznaczony do stymulacji łechtaczki, penisa oraz innych wrażliwych obszarów ciała. Posiada aż 20 rodzajów wibracji oraz 8 prędkości, dzięki czemu można dostosować go do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika.

   Masażer posiada klasyczną budowę - szeroką główkę z wypustkami stymulującymi oraz długi trzonek z przyciskami do sterowania. Giętki przegub, na którym osadzona jest główka, umożliwia dokładny masaż i precyzyjne dopasowanie do ciała. Dzięki temu Brush Crush zapewnia nie tylko intensywne doznania, ale także maksymalny komfort podczas użytkowania.

   Wibrator posiada wiele wariantów wibracji, które pozwalają na eksperymentowanie i odkrywanie nowych form przyjemności. Dodatkowo, wbudowany akumulator, ładowany za pomocą ładowarki USB, zapewnia długą pracę bez konieczności stosowania baterii. Czas ładowania wynosi tylko 2 godziny, a czas pracy również 2 godziny, co pozwala na długotrwałe i satysfakcjonujące użytkowanie produktu.

   Cechy produktu:

   • Materiał: silikon, ABS
   • Funkcje: 20 wibracji, 8 prędkości
   • Czas ładowania: 2 godziny
   • Czas pracy: 2 godziny
   • Długość: 25,4 cm
   • Średnica: 5,3 cm
   • Zasilanie: akumulator ładowany za pomocą kabla USB załączonego w zestawie

   Zalety produktu:

   1. Wielofunkcyjność:

   Brush Crush oferuje aż 20 różnych rodzajów wibracji oraz 8 prędkości, dzięki czemu można dostosować go do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Możliwość regulacji intensywności wibracji pozwala na odkrywanie nowych form przyjemności i eksperymentowanie z różnymi stymulacjami.

   2. Wygoda i komfort:

   Dzięki klasycznej budowie, giętkiemu przegubowi i szerokiej główce z wypustkami stymulującymi, Brush Crush zapewnia nie tylko intensywne doznania, ale także maksymalny komfort podczas użytkowania. Produkt został zaprojektowany tak, aby jego używanie było przyjemne, wygodne i komfortowe.

   3. Łatwe ładowanie:

   Wibrator posiada wbudowany akumulator, który można ładować za pomocą kabla USB załączonego w zestawie. Czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny, co pozwala na szybkie przygotowanie urządzenia do pracy. Nie ma potrzeby stosowania baterii, co jest wygodne i oszczędza koszty związane z ich zakupem.

   Podsumowanie

   Brush Crush to designerski wibrator typu "wand" wykonany z wysokiej jakości silikonu. Posiada wiele wariantów wibracji i prędkości, które można dostosować do indywidualnych preferencji. Giętki przegub i szeroka główka z wypustkami stymulującymi zapewniają intensywne doznania i maksymalny komfort podczas użytkowania. Produkt jest łatwy w obsłudze i ładowaniu, dzięki wbudowanemu akumulatorowi i kablowi USB do ładowania. Brush Crush to idealny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości, designerskiego wibratora, który zapewni niezapomniane doznania i satysfakcję.

   Love to Love
   18 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Brush Crush
   Brush Crush

   Brush Crush

   291,00 zł
   Brutto