Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: TENGA

Kultowe jajeczko TENGA do masturbacji to dyskretny w użyciu masturbator ze specjalnymi wypustkami wewnątrz. Dzięki zastosowaniu elastomeru, czyli niesamowicie rozciągliwego tworzywa imitującego skórę stosując masturbator Tenga Egg Twoje odczucia będą bardzo realistyczne.


Każdy z modeli Tenga Egg posiada inny rodzaj i ilość stymulujących wypustek, dlatego Twoje odczucia i intensywność stymulacji będą za każdym razem inne, w zależności na który model masturbatora od Tenga się zdecydujesz.


Użyty przez twórców elastomer sprawia, że jajeczek Tenga mogą używać panowie z różnymi rozmiarami penisa, także tymi powyżej średniej krajowej. Masturbator Tenga Egg jest idealny do stosowania solo lub do urozmaicenia gry wstępnej z partnerką lub partnerem.Masturbator Tenga Egg został zaprojektowany, by dawać maksimum satysfakcji, dyskrecji i komfortu użytkowania. 

  • satysfakcja - dzięki zastosowaniu rozciągliwego elastomeru i urozmaiconych wypustek, które dodatkowo stymulują penisa
  • dyskrecja - dzięki niewielkim rozmiarom i unikalnemu kształtowi, który w żaden sposób nie sugeruje, że jest to masturbator
  • komfort użytkowania - dzięki szczelnemu przyleganiu do żołędzi penisa, po zakończonej masturbacji można w higieniczny sposób zdjąć jajeczko bez wylewania jego zawartości i bezproblemowo umyć masturbator.Masturbator Tenga Egg Lovers środekModel LOVERS posiada w środku liczne wypustki o średnim stopniu intensywności, dlatego polecamy go mężczyznom preferującym umiarkowane doznania podczas masturbacji oraz osobom początkującym z TENGA Egg.


Jak używać Tenga Egg?

Użytkowanie japońskiego masturbatora jest niezwykle proste. W pierwszej kolejności należy zdjąć folię ochronną z jajeczka i delikatnie go otworzyć. W środku jajeczka umieszczony jest jednorazowy lubrykant, który należy wyjąć i zaaplikować do środka masturbatora. Całość zajmuje do 2 minut i od tej chwili Tenga Egg jest gotowe do użycia.


Specyfikacja:

Tworzywo: elastomer

Produkt hipoalergiczny: tak

Do stosowania z lubrykantem: tak, wyłącznie na bazie wody

Wodoodporny: tak

Dyskretny: takHity wybrane dla Ciebie
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...