Wczytuję dane...

Demi Lovato tworzy własny wibrator Demi Wand

Piosenkarka Demi Lovato niedawno wypuściła na rynek swój pierwszy wibrator o nazwie "Demi Wand".

„Przedstawiam różdżkę Demi!”, napisała Demi na swoim Instagramie. „Chciałam stworzyć własną zabawkę erotyczną, aby usunąć piętno z przyjemności i przenieść twój związek seksualny na wyższy poziom”.

Demi Lovato i jej wibrator Demi Wand

Na zdjęciu gwiazda trzyma żółty wibrator typu wand w ergonomicznym pudełku, które nie tylko chroni, ale także ładuje urządzenie. Wibrator o długości 14 centymetrów posiada osiem trybów wibracji, ma również przystępną cenę 79$. Dodatkowo gadżet erotyczny jest całkowicie wodoodporny oraz występuje w 2 kolorach.

Wibrator został zaprojektowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, gdyż Demi Lovato wyznaje zasadę, że  „Nie ma nic bardziej budującego niż wzięcie przyjemności we własne ręce”. Dlatego rozpoczęła współpracę z Bellesa Boutique, czyli sklepem erotycznym, w którym można nabyć jej różdżkę.

Wibrator Demi Wand od Demi Lovato

Bellesa Boutique jest niezwykle dumne z rozpoczęcia współpracy z tak znaną postacią jak Demi, która jest otwarta na sprawy seksualności. W niedalekiej przeszłości Demi ogromnie wsparła społeczność LGBT+ oraz ujawniła się jako osoba panseksualna.

Wibrator Demi Wand stworzony przez Demi Lovato

Przypomnijmy, że osoby panseksualne odczuwają pociąg do drugiej osoby, po prostu osoby bez względu na jej orientację seksualną czy płeć. Dlatego też osoby panseksualne mogą odczuwać pociąg seksualny, romantyczny lub emocjonalny zarówno do kobiety, mężczyzny, osób niebinarnych, transeksualnych lub homoseksualnych.

Dodatkowo Demi określa się mianem osoby niebinarnej.

Co to znaczy osoba niebinarna?

To osoba, która nie chce być utożsamiana ze względu na płeć czyli ani poprzez formę kobiecą (ona), ani męską (on). Osoby niebinarne lubią być określane zaimkami neutralnymi płciowo. Dlatego najlepiej zapytać osobę niebinarną jaką formę zaimków i zwracania się do niej preferuje.