Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

Żelowy masturbator Tenga FLEX Rocky BlackŻelowy masturbator Tenga FLEX Rocky Black
  • Nowy
145,00 zł
Bunny suit kostium różowy L/XLBunny suit kostium różowy L/XL
  • Nowy
170,00 zł
Bunny suit kostium różowy S/MBunny suit kostium różowy S/M
  • Nowy
170,00 zł
Jajeczko dla kobiet Le Crush FushiaJajeczko dla kobiet Le Crush Fushia
  • Nowy
407,00 zł
Cecilla szorty czarne L/XLCecilla szorty czarne L/XL
  • Nowy
54,00 zł

Dyskretny sex shop online sensualnie24 powstał z myślą o klientach, którzy lubią urozmaicać swoje życie erotyczne i próbować nowych rzeczy. Powstał również dla kobiet i mężczyzn, którzy dopiero odkrywają tajniki seksu i miłosnych zabaw z użyciem gadżetów erotycznych i zabawek dla dorosłych. Próbujemy przedstawiać zagadnienia z zakresu życia seksualnego, masturbacji, problemów natury seksualnej w sposób przyjazny i zrozumiały oraz obalamy mity o seksualności.

Tematy seksualności, masturbacji czy problemów z życiem erotycznym ciągle są tematami tabu, z czym próbujemy walczyć pokazując klientom, że seks to bardzo istotna sfera ludzkiego życia. Sfera, która może być bardzo przyjemna i urozmaicona, nie tylko dzięki zabawkom erotycznym, ale także prostym zmianom w życiu, które większość par jest w stanie wprowadzić szybko i bardzo niskim kosztem.

Ludzie tworzący butik erotyczny sensualnie24 lubią poszukiwać nowości, zarówno wśród gadżetów erotycznych, kosmetyków podnoszących jakość erotycznego pożycia jak i bielizny czy nawet technik seksualnych. Dlatego też zapraszamy Cię na naszego bloga, gdzie dzielimy się z Wami naszymi recenzjami, spostrzeżeniami i odkryciami z życia miłosnego, erotycznego czy tworzymy specjalnie dla Was dział POZYCJA NA WEEKEND. Zobacz co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu na blogu. Cały czas się uczymy i rozwijamy, gdyż branża erotyczna rozwija się w ekspresowym tempie i nawet nas udaje się producentom czasem zaskoczyć, tak że nasze oczy rozszerzają się z zachwytu, a szczęki zbieramy z podłogi.

Nasz zespół chętnie odpowiada na Wasze pytania, wątpliwości i fachowo doradzi w sprawie gadżetów dla dorosłych, kosmetyków i suplementów wspomagających życie erotyczne oraz pomoże dobrać odpowiedni rozmiar bielizny erotycznej.