Wczytuję dane...

JAJECZKA WIBRUJĄCE

Klasyczne wibratory są zastępowane przez coraz to nowsze cuda do pobudzania najbardziej intymnych miejsc. Jednym z takich nowości są wibrujące jajeczka sterowane aplikacją. Kobieta może sama sterować swoją przyjemnością lub oddać władzę swojemu partnerowi lub partnerce. Wibrujące kulki pozwolą na przeżywanie dogłębnej rozkoszy, a przy okazji będą dbały o odpowiednią pracę mięśni kegla. Wibrujące jajeczka to doskonałe gadżety erotyczne do zabaw solo lub w parze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jajeczka wibrujące na prezent

Nowoczesne wibratory pozwalają na coraz to skuteczniejsza i przyjemniejszą stymulację. Jajeczka wibrujące to dopochwowe kulki, które poprzez szeroką gamę wibracji stymulują pochwę oraz punkt G dostarczając kobiecie niesamowitych doznań. Kobiety lubia prezenty niepraktyczne. A jeśli możesz kupić swojej partnerce prezent nie tylko praktyczny, ale również zmysłowy i sprawiający niesamowitą i dogłębną przyjemność? Może zamiast kwiatów spraw swojej wybrance na prezent jajeczko wibrujące Lovense Lush 3? Albo niezwykle luksusowe jajeczko od Lelo Hula Beads? Twoja partnerka poczuje sie niezwykle dopieszczona takim prezentem, dosłownie i w przenośni.

Jajeczko wibrujące sterowane aplikacją

Gadżety sterowane aplikacją to nie tylko pralka, zegarek czy robot sprzątający. Obecnie producenci zabawek erotycznych również tworzą gadżety intuicyjne oraz sterowane za pomocą smartfona. Jajeczko wibrujące sterowane aplikacją pozwala kobiecie na chwilę zapomnienia, gdzie cały cykl wibracji można według własnych preferencji ustalić na ekranie telefonu. Jajeczko sparowane z aplikacją słucha niejako komend wydawanych przez telefon. Dzięki temu nawet partner może obsługiwać jajko sterowane aplikacją i w dowolny sposób drażnić kobietę. Ten rodzaj wspólnej zabawy może być doskonałą grą wstępną lub innowacyjnym urozmaiceniem życia erotycznego pary.

Wibrujące jajeczko z pilotem

Jeśli przeraża Cię innowacyjna technika i zabawy z gadżetami sterowanymi aplikacją to jajeczka wibrujące sterowane pilotem będą właśnie dla ciebie. Wyobraź sobie wygodne łóżko, delikatny zapach świec i swoją ulubioną muzykę. A do tego ty i jajeczko wibrujące sterowane pilotem. Pilot w twoich dłoniach pozwoli ci korzystać z pieszczącego gadżetu na wiele sposobów, a ty jak królowa w alkowie będziesz oddawać się jedynie rozkoszy. Gadżety i jajeczka wibrujące bez pilota wymagają ciągłej uwagi i absorbują użytkownika do manualnej zmiany trybów pracy lub wibracji. Dzięki jajeczku wibrującemu z pilotem możesz zmieniać intensywność doznań bez większego wysiłku jednym kliknięciem

Jajeczko z wibracjami sex shop online

Pełną gamę jajeczek wibrujących znajdziesz w nowoczesnych sex shopach online. Jeśli nie wiesz, który model jest dla Ciebie konsultant doradzi Ci odpowiedni model jajeczka dostosowany do twoich indywidualnych preferencji. Jajeczka wibrujące dostępne w internecie możesz zwrócić zazwyczaj do 14 dni, a w niektórych sklepach erotycznych nawet do 100 dni jeśli plomby z urządzenia nie będą naruszone.