Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: TENGA

Masturbator Tenga Original Vacuum Cup Gentle

Niezwykły masturbator japońskiej marki TENGA - Original Vacuum Cup Gentle, który stał się światowym bestsellerem. Oryginalne doznania jakie dostarcza Vacuum Cup pozwolą poznać Ci nowe doświadczenia i doznania płynące z masturbacji. Masturbator Original Vacuum Cup posiada Smooth Pad, który dozuje odpowiednią ilość lubrykantu. 

Masturbator marki TENGA posiada innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu sam zdecydujesz jak mocną stymulację otrzyma Twój penis. Wystarczy, że palcem wskazującym przytrzymasz otwór na górze zabawki, a siła zacisku na penisie znacznie się zwiększy. Gadżet Original Vacuum Cup Gentle posiada niesamowicie gładki i wąski otwór, dzięki czemu penis wślizgnie się w niego bez problemu. A ponadto nic nie będzie wyciekało, co znacznie zwiększa uczucie komfortu podczas użytkowania.

Original Vacuum Cup posiada zwężenie w środkowej części, aby członek był ciasno opleciony i wypieszczony. Zaś w górnej części delikatnie się rozszerza, aby główka miała swobodę i miejsce na kulminacyjny moment.

SPECYFIKACJA:

Średnica: 6,9 cm

Szerokość: 6,9 cm

Wysokość: 15,5 cm

Długość wewnętrzna: 14,73 cm

Szerokość wewnętrzna: 4,57 cm

Lubrykant: wstępnie pokryty lubrykantem

Materiał wewnątrz zabawki: Thermoplastic Elastomer (TPE)

Materiał obudowy: PE

Hity wybrane dla Ciebie