Wczytuję dane...
Model: 326
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: SATISFYER

Nowoczesny masturbator z wibracjami Men Vibration

Masturbator dla mężczyzny ceniącego sobie nowoczesny design i dyskretną zabawę. Ergonomiczne kształty Satisfyer Men Vibration sprawiają, że idealnie leży w dłoni i umożliwiają wygodną obsługę przycisków kciukiem. Boczne rowki stworzone zostały z myślą o wygodnym ułożeniu palców, a dolne wybrzuszenie idealnie pasuje do kształtu wnętrza dłoni.

Urządzenie posiada 14 trybów wibracji, 3 poziomy intensywności oraz 8 gorących rytmów. Sam możesz decydować jak mocne mają być Twoje doznania. Miękko i powoli, intensywnie i gwałtownie, czy naprzemiennie – czego dzisiaj pragniesz? Z pewnością Satisfyer Men Vibration zaspokoi wszystkie Twoje marzenia.

Mocne silniczki umiejscowione na czubku zabawki oraz w wygięciu na środku w połączeniu z przenikającymi wzorami wibracji i rytmicznymi programami, to połączenie, które gwarantuje doznania jak podczas seksu oralnego.

Masturbator posiada dwa wybrzuszenia we wnętrzu, które zwężają średnicę ku tyłowi. Możesz zastosować lubrykant wodny i ślizgać się po jego wnętrzu lub usiąść wygodnie i rozkoszować się ekscytującym masażem.

Satisfyer Men Vibration jest również wodoszczelny, co zagwarantuje wspaniałe doznania nawet w trakcie kąpieli. 2 super mocne silniczki ukryte we wnętrzu zabawki wytwarzają rolujące wibracje stymulujące żołądź i górną część członka.

SPECYFIKACJA: 

Materiał: silikon, ABS

Funkcje: 14 wibracji, 3 prędkości, 8 rytmów drgań

Długość: 15 cm

Szerokość: 55 - 78 mm

Wysokość użytkowa: 56 - 66 mm

Średnica: 45-47 mm

Wodoszczelność: IPX7

Zasilanie: akumulator wielokrotnego ładowania (załączony kabel USB).