Wczytuję dane...
Model: 109
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: SATISFYER

Wibrujący korek analny Lolli Plug1 Satisfyer

Niegrzeczna nowość marki Satisfyer - korek z wibracjami Lolli Plug1, który urozmaici Wasz seks analny i przyprawi o rumieńce na twarzy. Korek posiada stożkową końcówkę, która ułatwia aplikację, wykonany jest z przyjemnego i bezpiecznego silikonu medycznego i posiada stymulujące wypustki zwiększające średnice.

Jednak jego największą zaletą są 2 mocne silniczki, które przenoszą wstymulujące wibracje w każdy zakątek Lolli Plug.. Odkryjcie wspólnie przyjemność z analnej penetracji połączonej z wibrującą rozkoszą.

Możecie stopniowo zwiększać głębokość aplikacji, a co za tym idzie intensywność doznań. Lolli Plug1 polecamy zarówno osobom zaawansowanym jak i początkującym. Sami zdecydujcie jak głęboko chcecie posunąć się tym razem.

Jeśli chcecie dojść do bram analnej rozkoszy spróbujcie wyciągnąć wibrujący korek Lolli Plug1 w momencie szczytowania - wyjątkowe wrażenie i spotęgowanie doznań gwarantowane.

Dla bezpieczeństwa do zabaw analnych stosujcie lubrykant analny, a po każdej zabawie z Lolli Plug1 umyjcie zabawkę z użycie Toy Cleanera.

SPECYFIKACJA:

Materiał: silikon medyczny

Długość: 14cm

Średnica wypustek: 2cm - 3cm

Kolor: szary

Wodoodporny: tak

Zasilanie: akumulator wielokrotnego ładowania (załączony kabel USB)

Wybrane dla Ciebie