Strona korzysta z plików Cookies!
Więcej informacji w polityce prywatności.

   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml
   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml
   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml

   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml

   Recenzji(0)
   31,00 zł
   Brutto
   Ilość :
   • DostawaDostawa
   • ZwrotyZwroty
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności

   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml

   Żel intymny o zapachu Aloe Vera. Żel tworząc warstwę pozwala czerpać pełnię rozkoszy podczas gry wstępnej, masażu intymnego czy tradycyjnego zbliżenia w wyjątkowej atmosferze. Żel poślizgowy na bazie wody. Jego delikatna formuła pozwala osiągnąć optymalne nawilżenie miejsc intymnych jednocześnie zmieniając jakość wrażeń dotykowych. Żel doskonale wzmacnia doznania - delikatny nieagresywny zapach Aloe Vera pobudza zmysły i zapewnia nowe doświadczenia w łóżku. Żel to produkt najwyższej jakości, niezwykle wydajny, nawilżający i nadający idealny poślizg. Dzięki wyjątkowej formule żel może dostarczyć niezapomnianych doznań. Nie klei się i nie plami, bardzo łatwo spłukuje się wodą.

   Cechy produktu:

   • żel wodny
   • idealny do intymnego masażu
   • delikatny zapach
   • mocne nawilżenie i poślizg
   • szanuje delikatną skórę
   • bez problemu zmywa się ze skóry

   Sposób użycia:

   Nanieść niewielką ilość żelu na wybrane części ciała i rozprowadzić na skórze. Tylko do użytku zewnętrznego.

   Pojemność: 150 ml

   Rodzaj: żel na bazie wody o zapachu Aloe Vera

   Producent: CLARA MORGANE PRO

   Zalety produktu:

   1. Pełnia rozkoszy - Żel intymny o zapachu Aloe Vera pozwala czerpać pełnię rozkoszy podczas gry wstępnej, masażu intymnego czy tradycyjnego zbliżenia w wyjątkowej atmosferze.

   2. Optymalne nawilżenie - Delikatna formuła żelu pozwala osiągnąć optymalne nawilżenie miejsc intymnych, zapewniając jednocześnie zmienioną jakość wrażeń dotykowych.

   3. Wzmacnianie doznań - Delikatny, nieagresywny zapach Aloe Vera pobudza zmysły i zapewnia nowe doświadczenia w łóżku, wzmacniając doznania.

   4. Najwyższa jakość - Produkt jest najwyższej jakości, niezwykle wydajny, nawilżający i nadający idealny poślizg, dzięki czemu dostarcza niezapomnianych doznań.

   5. Praktyczne zastosowanie - Żel intymny nie klei się i nie plami, bardzo łatwo spłukuje się wodą, co sprawia, że jest praktyczny w użyciu.

   CLARA MORGANE PRO
   8 Przedmioty

   Podziel się swoją opinią i pomóż innym wybrać idealny produkt dla siebie! Pragniemy by nasz sklep promował produkty, które cieszą się zadowoleniem wśród innych klientów, dlatego Twoja recenzja jest dla nas bardzo cenna. Bądź osobą, która przyczyni się do zwiększenia satysfakcji z zakupionych rzeczy.

   Napisz opinię o produkcie
   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml
   Lubricant Aloe Vera 150 ml

   Żel intymny o zapachu Aloe Vera 150 ml

   31,00 zł
   Brutto