Wczytuję dane...
Model: 2034
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: ORGIE

Żel płynny wibrator Sexy Vibe Intense Orgasm

Żel intymny skomponowany z aktywnych składników z roślin amazońskiego lasu deszczowego, które pobudzają krążenie krwi podnosząc wrażliwość okolic intymnych. Płynny wibrator zapewnia natychmiastowe intensywne wibrowanie i mrowienie. Dodatkowo żel ma właściwości chłodzące i rozgrzewające. Te wrażenia, oraz dreszczyk płynnego wibratora, rozwijają się w miarę używania. Żel stymulujący miejsca intymne, stworzony w celu zwiększenia doznań u kobiet i mężczyzn, doskonały podczas gry wstępnej oraz zabaw solo. Nałożenie niewielkiej ilości na okolice intymne połączone z erotycznym masażem sprawi, że każdy, nawet najmniejszy dotyk będzie prowadził do silnej stymulacji i nowych niesamowitych doznań.

Sposób użycia: nanieś 1 pompkę płynnego wibratora na obszar intymny, a następnie delikatnie wmasuj. W razie potrzeby zastosuj ponownie.

Pojemność: 15 ml

Efekt:

  • efekt zwany wibratorem w płynie
  • efekt chłodzący
  • efekt rozgrzewający
  • efekt podnoszenia wrażliwości

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Przeznaczenie: unisex

Uwaga: Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość żelu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Orgie