Wczytuję dane...
Model: 132
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: FETISH TENTATION

Zestaw BDSM kajdanki maska pejcz Submission Kit

Zestaw do BDSM składający się z 3 podstawowych zabawek do podkręcania temperatury w sypialni. W skład zestawu wchodzi maska na oczy na gumce, pejcz do karania i chłosty oraz metalowe kajdanki zamykane na kluczyk ( w zestawie znajdziesz 2 kluczyki). Jest to podstawowy zestaw, który pozwoli Wam rozpocząć przygodę z dominacją i uległością.

Maska do BDSM pozwala wyłączyć zmysł wzroku oraz podnieść jakość odczuwanych bodźców ze zmysłu dotyku i słuchu. Pozwala dodatkowo wprowadzić atmosferę niewiadomej, gdyż osoba w masce nie wie co za chwilę z nią zrobisz i jaką przyjemność jej zafundujesz.

Metalowe kajdanki pozwalają na unieruchomienie osoby uległej i znaczne ograniczenie jej swobody ruchów. Dzięki kajdankom wykonanym z metalu możesz skrępować ręce osoby poddanej w dowolnych konfiguracjach. I tylko kluczyk, który będzie w Twoich rękach pozwoli jej odzyskać wolność. Fakt ten ma dodatkowe działanie stymulujące.

Pejcz do karania pozwala Ci przejąć władzę nad rozkoszą lub bólem osoby Uległej. Wszystko zależy od Twojej fantazji i czy ona lub on byli grzeczni. Za pomocą pejcza możesz pieścić ciało partnera lub wymierzyć bolesną karę i sprawić, że piekący ślad pozostanie na skórze na dłużej.

SPECYFIKACJA:

Materiał: skóra ekologiczna, metal

Kolor: czarny, srebrny

Długość całkowita pejcza: 43 cm

Długość pasków: 29 cm

Długość rękojeści: 14 cm

Ilość pasków: 11

Hity wybrane dla Ciebie
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...