Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: TENGA

Kultowe jajeczko TENGA do masturbacji to dyskretny w użyciu masturbator ze specjalnymi wypustkami wewnątrz. Dzięki zastosowaniu elastomeru, czyli niesamowicie rozciągliwego tworzywa imitującego skórę stosując masturbator Tenga Egg Twoje odczucia będą bardzo realistyczne.


Każdy z modeli Tenga Egg posiada inny rodzaj i ilość stymulujących wypustek, dlatego Twoje odczucia i intensywność stymulacji będą za każdym razem inne, w zależności na który model masturbatora od Tenga się zdecydujesz.


Użyty przez twórców elastomer sprawia, że jajeczek Tenga mogą używać panowie z różnymi rozmiarami penisa, także tymi powyżej średniej krajowej. Masturbator Tenga Egg jest idealny do stosowania solo lub do urozmaicenia gry wstępnej z partnerką lub partnerem.Masturbator Tenga Egg został zaprojektowany, by dawać maksimum satysfakcji, dyskrecji i komfortu użytkowania. 

  • satysfakcja - dzięki zastosowaniu rozciągliwego elastomeru i urozmaiconych wypustek, które dodatkowo stymulują penisa
  • dyskrecja - dzięki niewielkim rozmiarom i unikalnemu kształtowi, który w żaden sposób nie sugeruje, że jest to masturbator
  • komfort użytkowania - dzięki szczelnemu przyleganiu do żołędzi penisa, po zakończonej masturbacji można w higieniczny sposób zdjąć jajeczko bez wylewania jego zawartości i bezproblemowo umyć masturbatorMasturbator Tenga Egg Cool Edition środekModel COOL EDITION posiada wnętrze jak kultowy model WAVY czyli ma w środku liczne wypustki o średnim stopniu intensywności, a dodatkowo lubrykant dołączony do zestawu posiada właściwości chłodzące. Jest to idealny model dla panów lubiących uczucie chłodu lub na gorące dni lub wieczory. Polecamy go mężczyznom preferującym umiarkowane doznania podczas masturbacji oraz osobom początkującym z TENGA Egg.


Jak używać Tenga Egg?

Użytkowanie japońskiego masturbatora jest niezwykle proste. W pierwszej kolejności należy zdjąć folię ochronną z jajeczka i delikatnie go otworzyć. W środku jajeczka umieszczony jest jednorazowy lubrykant, który należy wyjąć i zaaplikować do środka masturbatora. Całość zajmuje do 2 minut i od tej chwili Tenga Egg jest gotowe do użycia.


Specyfikacja:

Tworzywo: elastomer

Produkt hipoalergiczny: tak

Do stosowania z lubrykantem: tak, wyłącznie na bazie wody

Wodoodporny: tak

Dyskretny: takHity wybrane dla Ciebie
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...