Wczytuję dane...

Jak działa masażer Pingwinek?

     Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt. Myślimy o naszych najbliższych i jak sprawić im najwięcej radości i przyjemności. W zasadzie cały Grudzień to magiczny czas obdarowywania. To nie tylko prezenty pod choinką dla naszej rodziny, ale także niespodzianki dla przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanek z pracy, a w końcu i dla Nas samych. Jak co roku często dopadają Nas jednak dylematy co ofiarować? Z pomocą przychodzi Nam firma Satisfyer, która jako jedną z propozycji, oferuje Nam Pingwinka. To jeden z najpopularniejszych obecnie gadżetów erotycznych.

     Za jego fenomenem stoi zarówno jego wygląd, jak i działanie. Ten słodki, elegancko ubrany w czarny smoking z różową muszką pingwin, to masażer łechtaczki, który dostarcza orgazm za każdym użyciem. Która z Nas nie chciałaby takiego przyjaciela? Może właśnie to dobry czas, aby sprawić sobie taki prezent lub uraczyć nim swoją przyjaciółkę!

Jak działa masażer Pingwinek Satisfyer?

Masażer Pingwinek jak działa?

   Pingwinek oddziałuje na łechtaczkę za pomocą drgań, które doprowadzą każdą z Nas na szczyt, bez najmniejszego wysiłku. Do stymulacji wykorzystywana jest najnowsza technologia fal powietrza o różnej intensywności. Wystarczy przyłożyć jego dziubek do łechtaczki, aby osiągnąć najwyższy poziom rozkoszy.  Ponieważ może on działać na 11 poziomach mocy, każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie. Można zwiększać je stopniowo lub zmieniać dowolnie według własnych upodobań. Aby zaczął działać cuda należy go włączyć przytrzymując kilka sekund przycisk znajdujący się na brzuszku. Ten sam przycisk służy także do zwiększania lub zmniejszania intensywności stymulacji.

Jak używać Pingwinka dla kobiet?

     Pingwinek to także doskonały sposób na urozmaicenie zabaw z partnerem. Można go wykorzystać do stymulacji również innych części ciała, jak na przykład sutki. Jego niewielkie rozmiary oraz prosta obsługa sprawiają, że można go wszędzie ze sobą zabrać i dyskretnie z niego korzystać. Pingwinek sprawdzi się także w warunkach wodnych, gdyż jest wodoodporny. Dodatkowo działa on bez baterii, więc nie trzeba martwić się, że przestanie pracować w najmniej odpowiednim momencie. W zestawie znajduje się kabel USB, dzięki któremu można podładować małego przyjaciela.

     Jeśli jeszcze nie posiadasz tego uroczego gadżetu erotycznego to doskonały moment, aby poprosić o niego Mikołaja i spróbować jego działania podczas wolnych dni do osiągnięcia pełni zadowolenia i relaksu.