Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: SVAKOM

Kup cały komplet !

Dwustronny masturbator HEDY X SVAKOM Confidence

Odkryj nowy poziom masturbacji dzięki innowacyjnemu masturbatorowi marki SVAKOM, czyli światowemu liderowi w produkcji gadżetów erotycznych. HEDY X to innowacyjny produkt dla mężczyzn, który pozwala zakosztować nowych doznań i urozmaicić masturbację.

HEDY X Confidence to nowa linia zabawek dla mężczyzn, dyskretny masturbator, który posiada stymulujące wypustki zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki temu dwustronny masturbator HEDY X pozwala na dualną przyjemność, bo sam decydujesz na które doznania masz dziś ochotę.

Masturbator HEDY X został stworzony z elastycznego, miękkiego silikonu klasy medycznej, dzięki czemu zabawa z nim jest nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna. Silikon dopasowuje się do każdego rozmiaru członka, dlatego jest to gadżet uniwersalny. Dodatkowo wraz z HEDY X otrzymasz jednorazową porcję lubrykantu, abyś zaraz po otwarciu mógł użyć masturbatora.

HEDY X to mastubator wielorazowy, możesz go używać od 5 do 10 razy. Wystarczy, że po każdym użyciu dokładnie go umyjesz i wysuszysz. HEDY X został tak skonstruowany, aby jego mycie i suszenie były możliwie najprostsze, dlatego posiada system łatwego odprowadzania wody.

HEDY X Confidence to dyskretny masturbator dla mężczyzn, którzy lubią urozmaicać swoje doznania. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko masz na to ochotę. Jest także wodoodporny, dlatego nie straszne mu zabawy pod prysznicem lub w wannie. Ten model posiada stymulujące wypustki w kształcie rombów, a ich krawędzie są wypukłe lub wklęsłe. Wszystko zależy po której stronie użyjesz masturbatora SVAKOM.

SPECYFIKACJA:

Materiał: silikon medyczny + PP

Wymiary: 99mm x 56mm x 56mm

Kolor: biały

Lubrykant: wyłącznie na bazie wody (jednorazowa saszetka dołączona do zestawu)

Hity wybrane dla Ciebie
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...