Najpopularniejsze masturbatory Tenga - co je wyróżnia?

Najpopularniejsze masturbatory Tenga - co je wyróżnia?

Chyba każdemu, kto miał do czynienia z gadżetami erotycznymi, obiła się o uszy nazwa japońskiej marki Tenga. Azjatycki producent zabawek erotycznych szturmem zdobył rynek oraz serca swoich klientów. Co sprawia, że produkty Tenga są aż tak popularne? Jakie najpopularniejsze modele możemy polecić? Zapraszamy do świata męskich zabawek erotycznych!

Japońskie masturbatory Tenga - skąd pomysł na markę?

Historia gadżetów erotycznych Tenga rozpoczęła się, jak to zazwyczaj bywa, od marzenia. Twórca marki Koichi Matsumoto na początku zajmował się zupełnie inną branżą, choć również postrzeganą jako męska - mianowicie motoryzacją. Zaczynał jako mechanik samochodowy. Pasjonowało go remontowanie aut luksusowych marek jak Ferrari czy Lamborghini, jednak nie należało to do zbyt dochodowych zajęć. Podobnie ślepą uliczką okazała się sprzedaż używanych aut czy inne, mało satysfakcjonujące zajęcia. Matsumoto wiedział, że chce stworzyć coś nowy, innowacyjny produkt wysokiej jakości, nie miał jednak pomysłu, na którą branżę postawić. Światełkiem w tunelu okazała się wizyta w sex-shopie. Przyszły designer męskich masturbatorów Tenga zwrócił uwagę, że akcesoria do zabaw solo wyglądają zazwyczaj tandetnie i wulgarnie. Jego misją stało się więc stworzenie innowacyjnych, najlepszych masturbatorów przeznaczonych dla mężczyzn. Zrezygnował się w pracy w biurze i w wieku 34 lat rozpoczął tworzenie prototypów pierwszych masturbatorów, mimo że na początku nie miał o tym zbyt wiele pojęcia. Jak niewiele wiedział, niech świadczy chociaż to, że pierwsze modele zabawek były zrobione z butelek po wodzie lub szamponie. Nieustannie tworzył nowe modele i niszczył stare, niezadowolony z osiąganych efektów. Okazją do popchnięcia sprawy naprzód okazało się przypadkowe spotkanie z producentem filmów pornograficznych w sklepie z DVD dla dorosłych. By nie zaprzepaścić szansy, zaczął wysyłać ukończone prototypy do siedziby firmy. Zajęło jednak około roku, zanim wreszcie otrzymał odpowiedź oraz możliwość zaprezentowania ich na żywo.

Niesamowity sukces serii masturbatorów Tenga Cup

Trzyletnie wysiłki się opłaciły i na rynku ukazał się pierwszy męski masturbator Cup. Męskie masturbatory Tenga zostały niemal od razu bezsprzecznym bestsellerem, a 50 tysięcy pierwszej partii produktu rozeszło się jeszcze w przedsprzedaży. Model Tenga Cup budził tak duże zainteresowanie, że przez pierwszy rok marka Tenga nie nadążała z produkcją. Nic więc dziwnego, że ekspansja na pozostałe światowe rynki była jedynie kwestią czasu, a do portfolio marki szybko trafiły inne, równie ciekawe modele.

Co możemy znaleźć wśród produktów marki Tenga?

Wiele osób kojarzy z pewnością jajka marki Tenga, jednak wśród masturbatorów Tenga znajdziemy przeróżne masturbatory dla mężczyzn, dostarczające urozmaicone doznania. Oto najlepsze masturbatory dla mężczyzn Tenga!

Masturbator jajko Tenga

Absolutny klasyk, jeśli chodzi o tę markę. Masturbatory Tenga Egg obecnie dostępne są w rozlicznych wariantach, jednak łączy je jedno: są niewielkie, w przystępnej cenie i nie przypominają na pierwszy rzut oka zabawek erotycznych. Co, co je odróżnia, to wnętrza masturbatorów Tenga. Do wyboru mamy między innymi model Tenga Egg Lovers (z wypustkami imitującymi pracę mięśni pochwy), Tenga Egg Brush, Tenga Egg Tube ze spiralnymi wypustkami i wiele innych. Pomimo niewielkich rozmiarów dopasowują się bez problemu do każdego rozmiaru penisa, ponieważ zostały wykonane z mocno rozciągliwego materiału - elastomeru. Jajeczka to idealne dyskretne masturbatory, które zawsze możesz mieć pod ręką.

Dyskretny masturbator Tenga Spinner

Podobnie jak w przypadku masturbatorów Egg, ten model japońskiego producenta Tenga jest wykonany ultra elastycznego żelu. Tym, co wyróżnia wszystkie Spinnery, jest oryginalny system SPINNER. Jest to elastyczna spirala, która oplata penisa podczas każdego ruchu. Wrażenie delikatnego skręcania zapewnia unikalną stymulację penisa i oferuje unikalne doznania.

Czerwony masturbator Tenga Vacuum Cup

Kolejnym modelem wśród masturbatorów marki Tenga wartym szczególnej uwagi jest Tenga Original Vaccum. Gładki i wąski otwór idealnie dopasowuje się do penisa i stymuluje w zupełnie odmienny sposób. Wkładka Smooth Pad gwarantuje odpowiednie dozowanie lubrykantu, a niewielki otwór na górze pozwala w razie potrzeby zwiększyć intensywność doznań. Dla osób poszukujących jeszcze większej palety wrażeń stworzono model Tenga Original Vacuum Cup Strong, który umożliwia zarówno delikatny masaż, jak i mocną stymulację penisa.

Masturbatory dla wymagających Tenga Flip Orb

Najbardziej wyszukany wśród gadżetów erotycznych Tenga - stymulująco-ssący masturbator z serii Tenga Flip Orb. Miękkie wnętrze z elastomeru i kuleczki masujące sprawiają, że odczucia podczas masturbacji są niezwykle intensywne.

Który dyskretny męski masturbator skradł szczególnie Twoje serce? A może masz własne ulubione produkty pośród gadżetów Tenga?